1

Temat: Nadzerka

Witam. Byłam wczoraj u ginekologa, ponieważ of jakiegoś czasu boli mnie pierś, ten natomiast po zbadaniu powiedział, że nie widzi nic niepokojącego, że może się przedźwigałam w pracy. Nayomiast zbadał mnie ginekologiczne, bardzo wręcz mocno, i stwierdził, że mam bardzo duża nadżerkę, która już krwawi. Pobrał cytologię. Zaproponował zabieg, laserowy u  Niego w prywatnym Gabinecie koszt to 600zl.. Ale żeby przystąpić do tego zabiegu, zlecił mi na NFZ jeszcze dzisiaj wymas na, który byłam rano. Dodam, iż boję się bardzo tego wyniku. Mam 24 lata, jako nastolatka miałam już problemy ginekologiczne typy grzybicze. Dodam, iż w zeszłym roku była  u innego ginekologa, który stwierdził że jest nadzerka ale bardzo maleńka i nie trzeba z nią nic robic, jeżeli jeszcze nie rodziłam dzieci. A zaczęła  teraz czytać na różnych portalach. Objawy raka szyjki macicy, i mi w sumie doskwiera ból w krzyżach i ostatnio dziwne uplawy. Jestem załamana....

2

Odp: Nadzerka

Lepiej nie sugerować się tym co piszą w internecie na forach. Zaufaj lekarzowi...