Temat: Nasze ulubione perfumy

Mi do gustu ostatnimi czasy przypadły odpowiedniki chociaż w wersji de luxe, przez co zminimalizowana jest ich najczęstsza wada czy niska trwałość. i tak najczęściej kupuję na edp24.pl bo wychodzi i tanio i szeroki wybór.
Ostatnio mój nr 1 to odpowiednik dla Calvina Kleina - Eternity czyli numerek151 Enfinity. Jak któraś z Was lubi kwiatowe zapachy to polecam:)

Odp: Nasze ulubione perfumy

Najzdrowszym dla skóry, naturalnym perfumem w oleju, jest kompozycja zawierająca olej arganowy, z dodatkiem oleju różanego. Dzięki intensywnej nucie zapachowej naturalnej esencji, olejek można stosować zamiast syntetycznie wykonanych perfum.

marokosklep. com

marokosklep.com

3

Odp: Nasze ulubione perfumy

Moje ulubione to paco rabbane lady million albo casharel smile

"Jestem za blisko, żeby mu się śnić. " W. Szymborska

4

Odp: Nasze ulubione perfumy

Ja lubię  nuty kadzidlane albo z kolei takie słodkie, landrynkowe big_smile ostatnio  wszystko co z wanilią smile

5 Ostatnio edytowany przez olha (2018-05-15 11:14:31)

Odp: Nasze ulubione perfumy

Sama wolę natomiast świeże perfumy. Mam kilka ciężkich zapachów, które uwielbiam. Jednak w takie ciepłe dni na co dzien wolę kwiatowe, nieco pudrowe wonie.
Wiecie co ostatnio odkryłam? Zapach z feromonami:
https://intymnosc.pl/pl/feromony/671-lo … mskie.html

Kupiłam z czystej ciekawości bo chciałam zobaczyc czy coś takiego ma prawo działać i powiem Wam,że działa! Co mnie zdziwiło.Dostałam tyle komplementów jak mialam je na sobie, że hej.

Dzisiaj mam ochotę na... smile

6 Ostatnio edytowany przez scarlet (2018-08-28 16:03:41)

Odp: Nasze ulubione perfumy

Ja ostatnio w superpharm trafiłam na perfumy tej marki https://perfumy.pl/firm-pol-6-Moschino.html bardzo przypadł mi do gustu zapach, którego flakonik wzorowany jest na płynie do szyb. Wydawał mi się taki prosty ale przyjemny dla nosa, w sam raz na co dzień. Z ciekawości sprawdziłam opinie na jego temat w internecie i zdziwiło mnie dużo negatywnych opinii na jego temat. Z pewnością kiedyś się zaopatrzę w ten zapach.

7

Odp: Nasze ulubione perfumy

Nie mam za bardzo doświadczenia w tej materii. Dlatego też ciężko będzie mi coś sensownie doradzić.

Jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz

8

Odp: Nasze ulubione perfumy

Dziewczyny a gdzie kupujecie perfumy?

9 Ostatnio edytowany przez talia (2019-03-26 13:15:59)

Odp: Nasze ulubione perfumy

Paristera napisał/a:

Dziewczyny a gdzie kupujecie perfumy?

Lepiej kupować w perfumeriach internetowych. Perfumerie stacjonarne również miewają czasami promocje, jednak zwykle ceny w perfumeriach online są o wiele korzystniejsze, nawet jeśli porównujesz ceny w promocjach.

Ostatnio odkryłam to miejsce:
https://www.zapachymarzen.pl

Bardzo dobre ceny, zapachy oryginalne. Poza tym aktualnie działa tam kod rabatowy, jeśli wpiszesz pod zamówieniem WIOSNA2019 , to dodatkowo powinno Ci odjąć od zamówienia 10 zł. Zastanów się nad zapachem Modern Muse.Obecnie jest mocno przeceniony a bardzo dobrze się trzyma na ciele.

10

Odp: Nasze ulubione perfumy

Koko Szanel

11

Odp: Nasze ulubione perfumy

chanel nr 5

12

Odp: Nasze ulubione perfumy

Ja uwielbiam chanel chance różową i zieloną ale też D&G light blue przy czym to już dość stary zapach wink a perfumki zwykle kupują w niemczech są zwykle tańsze niż w popularnych sephorach czy douglasach

13

Odp: Nasze ulubione perfumy

u mnie chyba Armani Idole albo Hugo Boss Nuit. Trudno wybrać, mam wiele ulubionych zapachów ;P

14 Ostatnio edytowany przez Ves (2019-11-19 07:59:25)

Odp: Nasze ulubione perfumy

Uwielbiam:
-Issey Miyake L'Eau D'ISSEY big_smile
-Chanel Coco Mademoiselle big_smile
-Calvin Klein CK One big_smile
-Christian Dior J'adore big_smile
-Versace - Versus V/S big_smile
-Hugo Boss - Hugo Woman
-Dolce Gabbana - D&G Feminine
-Balenciaga - Cristobal Woman
Aktualnie uzywam: Guerlain Aqua Allegoria Foliflora

Jeśli chodzi o miejsca, w jakich moim zdaniem warto jest kupować perfumy to są to głównie sklepy internetowe. Ceny są w nich o wiele korzystniejsze niż w sklepach stacjonarnych.... https://online-perfumy.pl Niezłe promocje mają tutaj. Wystarczy sobie porównac ceny z tymi, które maja duże sieci takie jak Sephora.