1

Temat: krem na ujedrnienie biustu frashe

hej czy ktos juz uzywal kremu z frashe.pl?  Bo nie wiem czy to kolejny bubel czy warto a chce sobie kupic cos na biuścik big_smile Dajcie znac

"Jestem za blisko, żeby mu się śnić. " W. Szymborska

2

Odp: krem na ujedrnienie biustu frashe

Ja używałam i polecam smile fajnie ujędrnia piersi, nawilża, odżywia. Poza tym ma same naturalne składniki. Ostatnio jest coraz bardziej popularny, pomimo  że nie znajdziesz go na typowych półkach sklepowych. Myślę, że to zasługa wysokiej skuteczności i tego, że ten krem faktycznie dedykowany jest naszym biustom smile

3

Odp: krem na ujedrnienie biustu frashe

ja dopiero przymierzam się do zakupu, na razie jestem na etapie szukania informacji i opinii smile ale z tego co widzę, to chyba jest skuteczny bo serum zbiera raczej dobre opinie

4 Ostatnio edytowany przez olha (2018-05-15 11:23:54)

Odp: krem na ujedrnienie biustu frashe

Sprawdzilam sobie skład i moim zdaxniem taki sobie. Ma kilka dobrych składników, ale nie ma co liczyć na to,że biust powiekszy się za pomoca kremu. Testowałam wiele kremów, równięż tych z wyższej pólki i nic nie podziałało.

Za to pomogły tabletki....  http://perfectbust.com.pl/ W co początkowo nie wierzyłam ale biust po kuracji powiększył mi się z rozmiaru B do rozmiaru C.

Dzisiaj mam ochotę na... smile

5

Odp: krem na ujedrnienie biustu frashe

Ja używam  i polecam ten krem. Ma działanie ściągające, ujędrniające i przy tym wszystkim dobrze nawilża. Co zadecydowało o kupnie? Przede wszystkim skład, który jest naturalny i pozbawiony chemii. Od siebie jeszcze dodam, że żeby zauważyć efekty trzeba smarować się nim regularnie. Ja do tego też ćwiczę mięśnie, więc chcąc nie chcąc piersi podniosły się trochę do przodu. Pomaga też oblewanie się zimną i ciepłą wodą na przemian.

6

Odp: krem na ujedrnienie biustu frashe

Kremy nawilżające powinny być stosowane wspomagająco,ale to niestety za mało, aby ujędrnić biust. Możemy tego jednak dokonać przy pomocy zabiegów wykonywanych w Clinica Cosmetologica,które działają na głębokie warstwy skóry – bezpośrednio u źródła problemu. Polecam mezoterapię igłową. Zabieg jest bezpieczny.Mezoterapia igłowa jest jednym z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Polega na dostarczaniu do skóry właściwej kwasu hialuronowego oraz substancji odżywczych, takich jak witaminy. Odbywa się to za pomocą iniekcji, czyli przy użyciu strzykawki i igły. Zabieg jest bezbolesny, ponieważ miejsca poddawane zabiegowi znieczulamy. Każdy zabieg z dziedziny kosmetologii i medycyny estetycznej musi poprzedzać rzetelna konsultacja.To nie tylko kwestia odpowiedniego dobrania konkretnego zabiegu, ale też jego mocy, intensywności, ilości i częstotliwości wizyt. Tylko takie dokładne konsultacje dają możliwość dobrania zabiegu tak, aby dawał on jak najlepsze efekty. Konsultacja jest niezobowiązująca i bezpłatna w naszych placówkach w Gdańku, Gdyni i Sopocie. Pozdrawiam! Milena Nalbandian, kosmetolog Clinica Cosmetologica dr Igora Michajłowskiego

7

Odp: krem na ujedrnienie biustu frashe

Zgadzam się z tymi zabiegami smile tylko że oprócz zabiegów warto też zadbać o kondycję piersi, ich nawilżenie i ujędrnienie. Frashe moim zdaniem sprawdza się bardzo dobrze i stosując go nie trzeba rezygnować z zabiegów np. wspomnianej przez Panią Mezoterapii. Ja używam Frashe i mimo wszystko widzę różnicę z początku kuracji - mam co prawda miseczkę A ale piersi stały się "podniesione" i krąglejsze.

8

Odp: krem na ujedrnienie biustu frashe

A słuchaj, a może mi powiedzieć czy Frashe Cie nie uczula? Bo ja mam taki problem, że kosmetyki sztuczne z chemią powodują u mnie straszną wysypkę i szukam coś w 100% naturalnego

9

Odp: krem na ujedrnienie biustu frashe

z ciekawosci sprawdzilam ich stonke i jak byk napisane jest ze naturalny

10

Odp: krem na ujedrnienie biustu frashe

Słuchajcie !!! Kupiłam smile:) tydzień temu przyjechał kurier z paczuszką i od tygodnia smaruję się codziennie po kąpieli. Koleżanki z wizażu pisały, że miał działać po około miesiącu a ja już widzę efety! Skóra mi się ściągnęła i naprawdę uniosła lekko biust !!!! Niesamowita sprawa. Tylko tak się teraz zastanawiam, że szkoda że opakowanie jest całe białe sad nie będę widziała ile jest jeszcze w środku.. ale co tam. Aha no i następnym razem kupię zestaw/ Cwanie to wymyślili, że najbardziej opłaca się 4 opakowania kupić ! To co, któraś chętna na wspólne zakupy? :>

11

Odp: krem na ujedrnienie biustu frashe

mi też przeszkadza to , że to opakowanie nie pokazuje ile jeszcze zostało. Może i duperela ale jednak razi. Ale sam krem fajny

12

Odp: krem na ujedrnienie biustu frashe

dobrze, że ma w sobie kofeinę. Lubię ten składnik w kremach, bo dobrze pobudza tkankę i piersi staja się dzięki temu jędrne

13

Odp: krem na ujedrnienie biustu frashe

może i słabe z tym opakowaniem, ale ta pompka jest super, bo nie wyciska się za dużo i nie marnuje

14

Odp: krem na ujedrnienie biustu frashe

Wierzycie, że to się sprawdza? Kurcze, ja próbowałam różnych metod, ale z marnym skutkiem. Zdecydowałam się w końcu na powiększanie, podnoszenie piersi - wybrałam naprawdę dobrego chirurga plastycznego, dr Annę Olender, wiem, że to była świetna decyzja, bo moje piersi wyglądają bardzo naturalnie.

15

Odp: krem na ujedrnienie biustu frashe

należę raczej do tych leniwych osób, które nie za bardzo lubią ćwiczyć ale w końcu się przemogłam po ciąży by wziąć się za piersi. robię ćwiczenia od ponad pół roku, smaruje biust frashe i masuje. do tego robie czasem "prysznicowanie" zimną wodą i powiem wam, ze jak patrze na zdjęcia to nie ten "klata" smile

16

Odp: krem na ujedrnienie biustu frashe

Mój niezawodny ulubieniec w tej dziedzinie to  intensywne serum MODELUJĄCE z efektem podniesionego i napiętego biustu Liftigująca Mezoterapia Bielendy. Byłam źle nastawiona do tego produktu, ale z czasem się przekonałam, ponieważ zaczęłam zauważać zadowalające efekty smile Grunt to systematyczność w stosowaniu.