1

Temat: Czy tatuowanie jest bezpieczne?

Hej! Od dawna marzy mi się tatuaż, jakiś raczej niewielki, może na obojczyku albo kostce.. tak na początek wolałabym coś małego. Tylko zastanawiam się czy tatuowanie jest bezpieczne? Dla zdrowia, skóry...? Moze pytanie jest glupie, ale mam troche obaw. Zastanawiam sie po czym poznac profesjonalny salon tatuazu. Bede wdzieczna za pomoc smile

2

Odp: Czy tatuowanie jest bezpieczne?

mysle, ze jesli wybierzesz jakis dobry salon, gdzie pracują na sterylnym sprzecie to na pewno taki tatuaz bedzie bezpieczny. podpytaj wsrod znajomych w swoim miescie, co polecają.

3

Odp: Czy tatuowanie jest bezpieczne?

Oczywiście że jest, tylko trzeba to w salonie zrobić albo u kogoś zaufanego. potem ci tłumaczą wzystko - jak masz przemywać, ze nie możesz zażywać kąpieli przez jakiś czas, tylko prysznic, czym powinnaś smarowac tatuaż smile Nie ma się czego obawiać - jeśli ty też będziesz dbała o swoją skórę, to na pewno nic się nie stanie smile

All for one
all for love... <3

4

Odp: Czy tatuowanie jest bezpieczne?

Pierwszy tatuaż to zawsze dużo obaw, przy kolejnych leci jak z górki big_smile zgadzam sie z poprzedniczka, klucz to znalezienie zaufanego salonu, dobrego tatuazysty.Jesli jestes z Warszawy to polecam np. Jah Love Tattoo Studio na Wilczej wink

5

Odp: Czy tatuowanie jest bezpieczne?

honey34 napisał/a:

Pierwszy tatuaż to zawsze dużo obaw, przy kolejnych leci jak z górki big_smile zgadzam sie z poprzedniczka, klucz to znalezienie zaufanego salonu, dobrego tatuazysty.Jesli jestes z Warszawy to polecam np. Jah Love Tattoo Studio na Wilczej wink


Miesiąc temu byłam tam na tatuażu u Adolfa, czekałam kilka miesiecy na wolny termin, ale było warto. Salon działa na profesjonalnych produktach, jest sterylnie itd. A umiejetnosci Adolfa- chyba nie trzeba go reklamowac, jest bardzo popularny i jego realizacje sa mistrzowskie. Ciesze sie, ze to wlasnie on wykonal moj tatuaz smile

6

Odp: Czy tatuowanie jest bezpieczne?

Dokladnie, najwazniejsze to znalezc salon, ktory pracuje w sterylnych bezpiecznych warunkach no i ma w swoich szeregach utalentowanych tatuazystow tongue dobrze jest zerknac na fanpage takiego salonu, zeby zobaczyc dotychczasowe prace itd., bedziesz miala rozeznanie w jakim klimacie dany tatuazysta tworzy.

7

Odp: Czy tatuowanie jest bezpieczne?

a dlaczego miałoby być niebezpieczne ? big_smile  Dodatkowo weźcie pod uwagę, że zawsze niechciany tatuaż można usunąć. Ja ostatnio właśnie usunąłem kolorowy tatuaż w klinice Krajewski i bez problemu za pomocą lasera wszystko zeszło, a tatuaż dotyczył inicjałów mojej byłej dziewczyny więc ku zapomnieniu... musiałem smile

8

Odp: Czy tatuowanie jest bezpieczne?

Oj z tym laserowym usuwaniem bym tak nie szalała. Droga sprawa, a blizny i tak zawsze jakieś zostają... W dobrych salonach potrafią zrobić fajne covery, wiec to tez sposób na odświeżenie tatuazu lub przeksztalcenie go w nowy wzór. Z tego co slyszałam to w Jah love rowniez takimi trudnymi przypadkami sie zajmują wink

9

Odp: Czy tatuowanie jest bezpieczne?

gosc97 napisał/a:
honey34 napisał/a:

Pierwszy tatuaż to zawsze dużo obaw, przy kolejnych leci jak z górki big_smile zgadzam sie z poprzedniczka, klucz to znalezienie zaufanego salonu, dobrego tatuazysty.Jesli jestes z Warszawy to polecam np. Jah Love Tattoo Studio na Wilczej wink


Miesiąc temu byłam tam na tatuażu u Adolfa, czekałam kilka miesiecy na wolny termin, ale było warto. Salon działa na profesjonalnych produktach, jest sterylnie itd. A umiejetnosci Adolfa- chyba nie trzeba go reklamowac, jest bardzo popularny i jego realizacje sa mistrzowskie. Ciesze sie, ze to wlasnie on wykonal moj tatuaz smile

Aż z ciekawości weszłam na stronę i zobaczyłam prace tego Adolfa. Padłam smile Coś wspaniałego, jak będę robić  tatuaż to u niego smile

10 Ostatnio edytowany przez maltanka (2018-05-22 12:39:16)

Odp: Czy tatuowanie jest bezpieczne?

Ja robiłam tatuaż w Szczecinie http://www.skytattoo.net/studio-salon-t … szczecin/. byłam tam na delegacji przez miesiąc a że słyszałam że to jedno z lepszych studiów tatuaży w polsce to się zdecydowałam. Mam kwiatek na łydce, bardzo delikatny i niewielki, ale podoba mi się niesamowicie! smile I co do pytania w temacie - to tak, tatuaż jest bezpieczny jeśli jest wykonywany przez osobę wykwalifikowaną

msadvertising.pl

11

Odp: Czy tatuowanie jest bezpieczne?

Jest jak robisz u sprawdzonego tatuażysty smile A nie jakiegos podejrzanego ktory nie wiadomo czy higiene stosuje.

Trzeba dojrzeć
żeby dojrzeć

12

Odp: Czy tatuowanie jest bezpieczne?

Sterylność przede wszystkim! No i talent tatuażysty, żeby jakichś bazgrołów ci na skórze nie wydziarał tongue w Jah Love dziarała się moja kolezanka, nie znam się na tatuażach i nie mam żadnego, ale jej wzór bardzo mi się podoba i widać w nim precyzję artysty.

13

Odp: Czy tatuowanie jest bezpieczne?

oj tak ja też polecam warszawskie studio jah love tattoo smile Mają w ekipie kilka bardzo utalentowanych tatuażystów i szczerze mówiąc sama na początku nie wiedziałam, do kogo się zapisać smile ostatecznie postawiłam na Kingę bo chciałam zrobić sobie coś kolorowego smile Warto smile

14

Odp: Czy tatuowanie jest bezpieczne?

Jezeli robisz w profesjonalnym gabinecie i nie masz jakiegos straszie niskiego progu bólu to powinno byc ok wszystko

Odp: Czy tatuowanie jest bezpieczne?

Dokladnie, jeżeli jest sie normalnym i nie robi się tatuaży w piwnicy lokalnego metala za kratę piwa to nie powinno byc problemow.

16

Odp: Czy tatuowanie jest bezpieczne?

Raczej jest, o ile wybierze się sprawdzonego tautatora, który dba o jakość sprzętu i przede wszystkim dezynfekcję narzędzi, więc nie warto oszczędzać.

Odp: Czy tatuowanie jest bezpieczne?

Wszystko jest zależne od tatuatora, salonu i sprawdzenia czy nie jesteś uczulona na tusz. ;p Co do tych pierwszych to poczytaj opinie na facebooku czy na innych stronach, a czystość.. wejdź bez zapisywania i obczaj czy jest porządek czy coś... niby, ze chcesz się podpytać cjak to wszystko wygląda, etc ;p