1

Temat: Jakie buty na lato polecacie

W jakich butach najczęściej chodzicie latem?Sandały,baleriny?Płaskie czy na obcasie?Co lubicie?:))

2 Ostatnio edytowany przez Marzenka (2018-05-16 05:36:54)

Odp: Jakie buty na lato polecacie

Obcasy lubię, ale jedynie w sytuacjach kiedy nie muszę dużo chodzić. Długie dystanse sa jednak wrogami szpilek, w których noga wygląda pięknie, ale może boleć. Na co dzizeń preferuję baleriny w chłodniejsze dni, ewentualnie trampki. Jak jest cieplutko nakładam klapki. Albo sandałki.

Zakochałam się wprost w butach Melissy:
https://answear.com/p/melissa-160-b.html/k-4

Buciki niesamowicie wprost wygodne, nie obcierają. Są wykonane z gumy i dlatego nie byłam do nich początkowo przekonana, jednak jest to specjalna guma, która nie śmierdzi i nie obciera stopy.

3

Odp: Jakie buty na lato polecacie

Nawet fajne mają klapki smile Ciekawa jednak jestem, czy ta specjalna guma faktycznie zdaje egzamin smile

Odp: Jakie buty na lato polecacie

ja polecam delikatne klapki lub sandałki

5

Odp: Jakie buty na lato polecacie

Ja uwielbiam melissy! Nie dosyć, że jak otwieram szafę to zapach gumy balonowej unosi się w powietrzu, to jeszcze są tak wygodne! Ja najczęściej zamawiam ze strony Eurobuty. com. pl bo mam wrażenie, że mają tam duży wybór butów tej marki, zresztą nie tylko tej.

6

Odp: Jakie buty na lato polecacie

Ja sandały, bo są wygodne i przewiewne. OCzywiscie nie z twarda podeszwa, takie sa mega niewygodne. Ale skorzane z miękką wkładką - plaskie i na koturnie <3

Trzeba dojrzeć
żeby dojrzeć

7

Odp: Jakie buty na lato polecacie

Ja ostatnio pokochałam sandały na obcasie. Nie spodziewałam się, że są takie stabilne i wygodne. Może to zależy od modelu, wyprofilowania itd. ale zamawiałam w sklepie Eurobuty. Ekspresem do mnie dotarły no i okazały się strzałem w dziesiatke wink

8 Ostatnio edytowany przez maltanka (2019-01-24 22:36:58)

Odp: Jakie buty na lato polecacie

Latem to zależy od stroju i okazji, z reguły są to sandały, ew. klapki. Chociaż ostatnio coraz więcej sobie butów kupuję, bo znalazłam sklep z niskimi cenami https://www.czasnabuty.pl/ . Są bardzo konkurencyjne muszę przyznać smile

msadvertising.pl