1

Temat: Jakie owoce i warzywa lubią Wasze dzieci

Które owoce i warzywa (i w jakiej formie) Wasze dzieci uwielbiają?

Do których długo się przekonywały?

A które omijają z daleka i za nic nie jesteście w stanie sprawić, aby chociaż spróbowały?

2

Odp: Jakie owoce i warzywa lubią Wasze dzieci

Ja również brałam Foreverslim ale u mnie najlepsze efekty uzyskałam dopiero wtedy kiedy do regularnego brania tabletek zapisałam sie na zumbę.Kilogramy uciekały bardzo szybko.W życiu nie spodziewałabym sie takich efektów.Teraz wcale nie muszę się martwić o utrzymanie tej mojej wymarzonej wagi żyję i jem normalnie.

3 Ostatnio edytowany przez jmali (2018-05-22 08:34:35)

Odp: Jakie owoce i warzywa lubią Wasze dzieci

shertka napisał/a:

Które owoce i warzywa (i w jakiej formie) Wasze dzieci uwielbiają?

Do których długo się przekonywały?

A które omijają z daleka i za nic nie jesteście w stanie sprawić, aby chociaż spróbowały?

Widocznie nie przyzwyczaiłaś ich do jedzenia warzyw i owoców.Dzieci powinno sie przyzwyczajać do jedzenia takich rzeczy już od najmłodszych lat. Dzięki temu potem nie będa miały oporów przed jedzeniem ich.
Dodam,że dziecko je równiez oczami. Tak wiec potrawy powinny byc nie tylko smaczne ale również i ładne. Zabaw sie w artystę. Pomaga tworzenie buziek, kwiatów smile
Moje dzieci uwielbiają pomidory daktylowe:
https://netto.pl/zdrowa-zywnosc/pomidor-daktylowy/

Polecam ponieważ są słodsze od tradycyjnych.

4

Odp: Jakie owoce i warzywa lubią Wasze dzieci

Z tymi owocami i warzywami jest ciężko, jak na razie mój syn przekonał się do tubek z musami owocowymi, często kupuję mu te z kubusia, bo mają w składzie też marchewkę, więc ta porcja warzyw i owoców jest w ciągu dnia, fajnie się to sprawwdza na wycieczkach, bo nie gnicie się i zaspogaja głód na jakiś czas

5

Odp: Jakie owoce i warzywa lubią Wasze dzieci

to bardzo dobry pomysł, żeby przemycić dziecku w codziennej diecie trochę warzyw i owoców też chyba zacznę kupować synkowi musy Kubusia i wprowadzać do codziennej diety.

6

Odp: Jakie owoce i warzywa lubią Wasze dzieci

Nie mam za bardzo wiedzy w tym temacie. Nie będę w stanie pomóc.

Jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz