Temat: Krwawienie jasno różowy

Cześć. Nie mogłam znaleźć żadnego wpisu na ten temat.
Więc, 22.05 mialam owulacj, 23.05 miałam mocne kłucie w prawym jamniku . Przewidywalna misiaczka 5.06.
Objawy mam mdłości zawroty głowy zmęczenie nabrzmiale i bol piersi (nawet jak schodzę po schodach ). Test zrobiłam 3 dni przed spodziewana miesiączka i wyszedł negatywny, mam delikatne bóle podbrzusza przez caly czas.
04.05 wieczorem dostałam delikatne plamienie jasno różowe trwało to do następnego dnia i od 2 dni mam większe (Nie obfite) krwawienie o kolorze jasno różowym.  Wiecie może co może oznaczać takie objawy ?

2

Odp: Krwawienie jasno różowy

A w jaki sposób wyznaczasz swoje dni płodne? Ja podczas starań o dziecko korzystałam z urządzenia, które określało je na podstawie temperatury ciała, poziomu hormonu LH i jakości śluzu szyjkowego. Dziś komputera cyklu myway używam do naturalnej antykoncepcji plus prezerwatywy.

3

Odp: Krwawienie jasno różowy

Mi to wygląda na zapowiedź nadchodzącej miesiączki. Przyszła?

4

Odp: Krwawienie jasno różowy

Ja monitoruje swoje cykle za pomocą testera owulacji ze śliny afrodyta, i już mnie nie zaskakują objawy owulacji i nie mylę ich z żadnym schorzeniem czy chorobą. Afrodytę kupiłam na stronie naturalnaplodnosc.

5 Ostatnio edytowany przez julitek (2019-11-11 16:47:49)

Odp: Krwawienie jasno różowy

Dla mnie to typowe objawy ciąży. Różowe krwawienie do 3 dni może oznaczać plamienie implantacyjne, wynikające z zagnieżdżania zarodka w macicy. Polecam zajrzeć na stronę  http://www.mlekomamy.pl/plamienie-implantacyjne/ Jeśli towarzyszą temu inne objawy, takie jak mdłości, tkliwość piersi i lekkie skurcze, a następuje to jeszcze przed spodziewanym terminem miesiączki (założenie, że okres jest regularny), to może oznaczać ciążę. Na test może być jeszcze za wcześnie. Lepiej jest wykonać test z krwi, bo miarodajny wynik daje wcześniej. Niestety często można pomylić implantację z miesiączką. Najlepiej jest poczekać kilka dni, bo i tak nic nie da się zmienić.