1

Temat: Czy to możliwe? Proszę o pomoc!

Mam 17 lat, okolo 3,5 miesiąca temu upawilam peeting z chłopakiem. Pare razy dotknal mnie penisem, a raczej próbował włożyc w moj apochwe jednak osttecznie zorientowałam sie że to glupie wiec przestaliśmy to robic, na pewno nie doszedl na 100 twierdzil ze byl suchy ale wiedomo gwarancji miec nie moge. taka sytuacja ani podob anie miala juz miejsca. po okolo 2 lub 3 tygdnoach od zdarzenia dostalam spoznionego o tydzien okresu ale mysle ze bylo to zwiazne z duyzm stresem gdyz czekal mnie wazne geazminy itp. oraz klotnie w zwiakzu. Okres byl nie mniej obfity jak zawsze byly skzepy jak rowniez krew byla bardzo czerwona. Nastepnie miesiac pozniej okres byl juz inny przyszedl planowy byl taki czarny n apoczatku pozniej byl bazowy i czerowny w koncu pojawily sie skrzepy lecz juz nie byl taki obfity i trwal niby 7 dni ale nie bylo go wiele. Teraz sytuacja sie powtaza rowniez zacelo sie od czarnej krwi nastepnie brazowej oraz zacza sie 5 dni wczesniej niz zywkle jednak pozniejbylo bardzo duzo zerownje krwi oraz skrzepy. jdnak tak jak poprzedni trwal okoo 5 6 dni i byl malo obfity. zdarzalo sie w ciagu roku ze moj okres  byl rozny jednk ginekologiczie po konsultacji bylo ok. Nie czuje jakis objawowo w ciazy nie mam zachicnek ani zadnych objawow dla ciazy. jednak w osttanim czasie zaczelam jesc wiecej slodyczy i przestalam uprawic sport ale to bardziej z lenistwa. mam wazenie ze troche przytylam. jednak jak " lapie" tkanke tluszczowa to ten brzuc wydaj sie wmiare plaski. ze stresu zaczla mnie bolec brzuch u gory i zle mi sie oddycha. Czy  ciaza jest mozliwa? Jak wyglada to krwawieni implatycyjne  skoro powinno trwac mniej niz 3 ndi ? dodam ze robulam test ciazowy okolo nie wiem 12-15 dniach po zdarzeniach i byl negaywny teraz tez zorbilam i rowniez rano ja i wieczorwem byl negtywny jednka podobno po3 miesiaca test juz niejest wiarygodny. przepraszma za bledy lecz to wynika ze stresu. Prosze o sensowna porade. Nie c ujuz zyc w stresie. Czytajac rozne inne wypowiedzi dowiaduje sie ze kobiety mialy jednak oke w ciazy nawet ze skzepami. CHociz ginekolodzy raczej mowia ze to nirmozliwe.