1

Temat: Depilacja laserowa

Moje Drogie,
mam do Was pytanie na temat depilacji laserowej - czy któraś z Was poddała się takim zabiegom? Polecacie - odradzacie ? Ewentualne skutki uboczne?
Bardzo liczę na Wasze opinie, ponieważ sama zastanawiam się nad depilacją laserową wąsika, brody, podbródka oraz ewentualnie policzków. Ostatnio moje niechciane włoski zwariowały i już nie mam do nich sił, walcząc pincetą, na depilacje woskiem mam uczulenie, od razu wyskakują mi małe, dziwne krosteczki, dlatego od dłuższego czasu zastanawiam się nad tym zabiegiem.

2 Ostatnio edytowany przez jmali (2018-07-30 08:35:07)

Odp: Depilacja laserowa

Temat jakich wiele .Sama miałam dwa podejścia:

pierwsze do ipl i to było niestety porażką bo zabiegi okazały się zupełnie nieskuteczne.Oczekiwałam efektów już na stałe jednak włoski odrosły ( miałam wrażenie,zę nawet w większej ilości niż na poczatku)

drugie do vectusa i to było o wiele lepsze rozwiązanie bo depilacja rzeczywiscie okazała się na stałe. Dodam, że na zabieg wybrałam się tutaj w Gdyni:
https://clinicacosmetologica.pl/gdynia/ … -laserowa/

3

Odp: Depilacja laserowa

Dlatego przed zdecydowaniem się na zabieg depilacji laserowej w konkretnym gabinecie polecam trochę o tym poczytać. Jak się przygotować, jaki powinien być gabinet do którego chcemy się wybrać i tak dalej. Dla mnie pomocny okazał się artykuł ze strony Adamed.Expert ta strona jest prowadzona przez profesjonalistów dlatego wszystko co tam przeczytacie jest prawdą i dobrymi poradami.

Odp: Depilacja laserowa

Aby zapobiegać skutkom depilacji stosować można także olej arganowy, który stymuluje procesy oddychania wewnątrzkomórkowego i wzmacnia strukturę tkanki łącznej. Dzięki dużej zawartości nienasyconych kwasów tłuszczowych i fitosteroli, pobudza komórki do odbudowy, przyspiesza regenerację warstwy naskórkowej i wzmacnia ją.

marokosklep. com

marokosklep.com