1 2018-08-09 10:18:53

Temat: Strój na basem - jedno czy dwuczęściowy?

Zastanawiam się nad wyborem stroju kąpielowego z przeznaczeniem typowo na basen - jedno czy dwuczęściowy? Jak wam się wydaje? W jakim będzie wygodniej się pływało?

2 2018-08-09 12:43:34

Odp: Strój na basem - jedno czy dwuczęściowy?

Zdecydowanie jednoczęściowy. Dwuczęściowy strój jest typowo na opalanie się albo aby wyglądać ładnie na plaży. Jesli chcesz uprawiać sport zdecydowanie bardziej komfortowo będziesz czuła się w stroju jednoczęściowym.
O takim
https://kajasport.pl/pol_il_SHEPA-KOBIECY-KOSTIUM-PLYWACKI-006-35075.jpg

Jeśli nie chcesz wydawac na niego fortuny to zerknij sobie tutaj
https://kajasport.pl/pol_m_Odziez_Stroj … -2290.html

W sklepie mają aktualnie dobrą promocję.

Ostatnio edytowany przez jmali (2018-08-09 12:43:40)

3 2018-10-25 14:41:49

A może warto podpytać znajomych w tej materii? Myślę, że będą w stanie pomóc.

4 2018-11-05 15:31:56

Jednoczęściowy jest lepszy, bo przynajmniej masz pewność, że coś tam Ci podczas pływania nie wypadnie smile Komfort ponad wszystko.

5 2018-11-06 10:49:47

Zdecydowanie jednoczęściowy. Też kiedyś miałam ten dylemat, ale jednak bardziej zależy mi na praktyczności niż na "podobaniu się". Do podobania się mam plażę, na basen przychodzę w konkretnym celu - żeby pływać.

6 2018-11-23 11:34:00

Nie widzę w tym nic złego żeby zakładać na basen dwuczęściowy kostium kąpielowy. Sama tak robię, bo osobiście nie lubię jednoczęściowych kostiumów. Teraz można kupić kostium w atrakcyjniejszych cenach bo już jest po sezonie. Jak ktoś nie chce typowo sportowego kostiumu jednoczęściowego to polecam zajrzeć do sklepu internetowego Gatta:  ww w.gatta.pl/pl/stroje-kapielowe/stroje-kapielowe-dwuczesciowe
Jest tam wiele kostiumów w których spokojnie można wybrać się na basen. Ja kupiłam tam kostium kąpielowy Portofino. Ma on pełne majtki i zabudowaną górę. Czuję się w nim bardzo komfortowo.
Na basen chodzę bardzo często, praktycznie w każdy weekend i raczej większość osób wybiera dwu częściowe kostiumy.