Temat: Apteczka

Macie jakieś sprawdzone listy, sposoby jak dobrze wyposażyć apteczkę na wyjazdy?

2

Odp: Apteczka

nie mam, kupuję wszystko na wariata big_smile

3

Odp: Apteczka

U mnie zawsze obowiązkowo plastry, gaza, woda utleniona, do tego coś przeciwbólowego, leki antyhistaminowe, coś na gardło i węgiel na wypadek biegunek. Tyle wystarcza.

4

Odp: Apteczka

Ja zawsze biorę ze sobą wodę utlenioną, coś na biegunkę, przeciwbólowe mocniejsze tabletki, np. gardan, działa i na okres, i na ból głowy oraz jakieś przeziębienie, do tego jakieś bandaże, plastry, węgiel i asekuracyjnie coś na zapalenie pęcherza.

5

Odp: Apteczka

praktycznie wszystko co mam w swojej apteczce w domu tongue

6 Ostatnio edytowany przez malinowaen (2019-04-04 12:52:35)

Odp: Apteczka

Robię taką listę wcześniej żeby zabrać tylko najważniejsze medykamenty. Na pewno znajdziesz na niej środek na gorączkę, biegunkę i probiotyk bo zaburzona podczas podróży mikroflora jelitowa  potrafi dać się we znaki

7

Odp: Apteczka

Dziewczyny ja ostanio przed wyjazdem skorzystałam z DOZ.PL skompletowałam apteczkę wyjazdową na spokojnie, nie wychodząc z domu. Od kosmetyków po leki. No i taniej niz w aptekach stacjonarnych. A więc powodzenia i udanego wyjazdu.

8

Odp: Apteczka

wiele zależy od tego, dokąd jedziesz, bo jak gdzieś dalej i na dłużej, to wiadomo, że apteczka powinna być lepiej zaopatrzona, a na kilka dni to nie ma co wariować. ja na pewno biorę zawsze gardan, a szczególnie jak mam mieć okres, bo to bardzo szybko działające tabletki na silny ból.

9

Odp: Apteczka

Na wyjazd to obowiązkowo powinna znaleźć się w apteczce Intesta. Wiadomo, odpoczywamy i nie zwracamy uwagi na to co akurat jemy a to jest duży błąd, dlatego lepiej mieć taki środek ze sobą który usprawni pracę całego układu trawiennego

10 Ostatnio edytowany przez JandaM (2019-07-02 05:28:17)

Odp: Apteczka

Trafna uwaga. Bez takiego środka ani rusz. Sama dodałabym tutaj także octenisept płyn - doskonale sprawdzający się środek na odkażanie, ból gardła i różnego rodzaju infekcje w tym intymne. Każdy z nas na pewno kojarzy ten produkt, jednak nie wszyscy wiemy, jak szerokie ma on zastosowanie:).