1

Temat: żylaki

Od jakiegoś czasu mam problem z żylakami, mam wrażenie że codziennie powstają nowe, co robić?

2 Ostatnio edytowany przez malinowaen (2018-08-24 13:06:11)

Odp: żylaki

Z tym naprawdę nie ma żartów, wiele ciekawych informacji na ten temat znajdziesz na tej http://nicniezatrzymamnie.pl/  stronie, dużą ulgę też przyniesie Ci diosminex zwłaszcza jeśli dokuczają ci takie objawy jak obrzęki i bóle nóg bo diosmina  między innymi  poprawia napięcie ścian naczyń żylnych, wzmacnia drobne naczynia krwionośne i zmniejsza podatność małych  naczyń krwionośnych na pękanie

3

Odp: żylaki

Jak to co zrobić?Wybrac się do specjalisty- jak mieszkasz w stolicy to Chirurg Zbigniew Salamon z mokotowskiego centrum medycznego Kimed na pewno Ci pomoże. Mnie skierował na zabieg skleroterapi, który okazał się dla mnie świetnym rozwiązaniem.Jest on przeprowadzany w trybie ambulatoryjnym, czyli nie wymagającym hospitalizacji czy znieczulenia ogólnego co dla mnie było już na starcie dużym plusem. W żylaki wstrzykiwany jest preparat, który je skleja tak więc żadnego cięcia ani blizn nie ma. Fakt przez pierwszy tydzień miałam siniaki no ale z tym trzeba się liczyć. Po zabiegu trzeba nosić specjalne opatrunki uciskowe lub rajstopy. Ja wybrałam rajstopki i nosiłam je codziennie przez jakiś miesiąc. Efekty po zabiegu super- nogi od razu zgrabniejsze!

4

Odp: żylaki

Na żylaki polecam suplement maxi3vena.pl/ działa rewelacyjnie przynajmniej w moim przypadku się sprawdził. Moje nogi zawsze mnie bolałay, gdyż moja praca wymaga ciągłego stania teraz odkąd biorę maxi3vena jest dużo lepiej.

5

Odp: żylaki

Warto sprawdzić przepływy krwi w żyłach, np. przy pomocy badania dopplerowskiego

6

Odp: żylaki

Po pierwsze chirurg żylny - wizyta z dopplerem. Po drugie zwróc uwagę na to, jak siedzisz i co nosisz. Zakładanie nogi na nogę, chodzenie w butach na obcasach itp. odpada. Niby nic, ale w duższej perspektywie bardzo szkodzi... Żylaki można bez problemu usnąć skleroterapią np., ale trzeba dbać, żeby nie pojawiały się nowe.

7

Odp: żylaki

Zgadzam się, lekarz + doppler. Na własną rekę mozna dołożyć preparaty z diosminą i kosmetyki z kasztanowcem.

8

Odp: żylaki

iść do lekarza smile zrobić usg dopplera

9 Ostatnio edytowany przez jamka3 (2019-04-23 00:35:10)

Odp: żylaki

Jak widzisz, że powstają nowe to trzeba szybko działać. Lekarz po pierwsze, oceni czy to już stan na zabieg czy leczenie zachowawcze. Profilaktycznie na pewno zaleci stosowanie rajstop kompresyjnych, nie ma co się obawiać, one naprawdę działają. A wyglądają zupełnie normalnie, jak kupisz to zobaczysz, nie wpadłabyś że to medyczne rajstopy. Szczególnie mówię o tych https://venoflex.pl/ moja mama od dana nosi. Jak się wyjmuje z pudełka to takie malutkie się wydają ale one się świetnie rozciągają i dopasowują do ciała, łatwo się nakłada. I na stronie jest kalkulator do dobierania rozmiaru, koniecznie radzę z niego przed zakupem skorzystać. Nie na ślepo brać 4 bo taki rozmiar rajstop nosisz.

10

Odp: żylaki

najlepiej jak skonsultujesz to ze specjalista.. ja mialam bardzo duze zylaki i musialam zdecydowac sie na zabieg skleroterapi w Katowicach w Dermed i dopiero po nim czuje ze zyje

11

Odp: żylaki

U mnie też zaczęły pojawiać się żylaki w zasadzie jeden, ale też siedzę dużo za biurkiem z nogą założoną na nogę , często obcasy. Nogi mi puchły i bolały. Wystraszyłam się nieco i teraz biorę systematycznie maxi3vena. Już opuchnięć nie mam i bólu nie odczuwam. Kapsułki wzmacniają  żyły a także wzmagają przepływ krwi. Mam nadzieję, że żylaków nie będę miała. Bardziej zaczęłam zwracać uwagę jak siedzę, wstaję częściej , prostuję nogi i chodzę po biurze wink

12

Odp: żylaki

Mi pomagają tabletki maxi3vena, które usprawniają krążenie i pomagają leczyć żylaki. Bardzo mi pomogły. Nogi przestały mi tak puchnąć i ciążyć, biorę regularnie, po jednej kapsułce każdego dnia.