1 2012-06-19 21:21:46

Temat: Mydło z olejem laurowym

Polecam drogie Panie naturalne mydło z olejem laurowym, które można stosować do twarzy, ciała i włosów. Idealne do przesuszonej skóry. Ja używam mydła, które skład się z 65% oliwa z oliwek, 35% olej laurowy, woda morska. Po raz pierwszy dostałam to mydło w prezencie i teraz regularnie kupuję. Nawet włosy nim myję i są tak samo ładne jak po użyciu szamponu.

2 2012-10-04 09:20:30

Odp: Mydło z olejem laurowym

Ja też stosuję to mydło i mogę potwierdzić, że jego działanie jest rewelacyjne. Kiedyś po każdej kąpieli musiałam używać dużych ilości balsamu do ciała, bo było tak wysuszone, odkąd używam mydła z olejem laurowym ten problem zniknął smile

3 2013-01-31 10:08:57

Czytam tutaj i czytam o tyle wspaniałych mydlach i nie wiem na jaki się zdecydować. Ale chyba ywbrałam, ponieważ właśnie po kąpieli mam zawsze przesuszoną skórę i muszę stosować tonę balsamu. Spróbuję użyć tego mydła z olejem laurowym i zobacze efekty. smile

4 2014-07-14 11:24:57

Mydło 7 ziół. Mówi wam to coś? Jak dla mnie produkt genialny, mega pozytywnie wpłynął na moją skórę, przyszła znaczna poprawa i po prostu jestem zadowolona. W moim przypadku efekt jest znakomity - nie sądziłam, że będzie aż tak dobrze.

5 2014-10-02 11:53:45

Podobnie jak przedmówczynie. Jak dla mnie Mydło 7 ziół HB jest jedynym, które faktycznie pozytywnie wpływa na skórę - w moim przypadku zmiana była diametralna, skóra ładna i zdrowa, zupełnie inna. O coś takiego chodziło!

6 2014-12-08 13:27:57

Mydło 7 ziół Hb robi swoje, akurat na moją skórę ma genialny wpływ. Skóra ładniejsza, zdrowsza, bardziej estetyczna. Przemiana diametralna. Można powiedzieć, że dzięki temu skóra w końcu wróciła do życia, jest przyjemna w dotyku. Właśnie o coś takiego cały czas chodziło.

7 2015-05-06 19:53:13

Ja od około pół roku stosuję mydło aleppo z olejem laurowym marki Najel. Mydła te są w 100% naturalne, nie zawierają substancji zapachowych i konserwantów.
Mają  duże właściwości lecznicze. Bardzo pomogły mi w walce z trądzikiem. Moja twarz wreszcie wygląda przyzwoicie. Z czystym sumieniem mogę je polecić.

8 2015-05-08 11:45:34

Uwielbiam różnego rodzaju mydła, ale o tym jeszcze nie słyszałam, na pewno przy okazji skorzystam i przetestuję na sobie wink

9 2016-12-07 13:16:20

Mydło Hildegard Braukmann - wystarczy. Jest naturalne, bardzo wysokiej jakości, robi dużą różnicę.
Oczywiście zdecydowane zmiany widoczne są dopiero stopniowo, ale właśnie dzięki temu ta zmiana jest naturalna i trwała.
Nie da się doprowadzić cerę do normalności z dnia na dzień, co jak?

10 2017-03-30 12:40:21

ciekawe to mydło z olejem laurowym przyznam się, że nigdy nie używałam, ale może warto zacząć. Do tej pory myłam się zwykłym mydłem zabłockim solankowym z ichemia.pl i bylam zadowolona, ale faktycznie... znudzilo mi sie. Dzieki za polecenie tego laurowego wink

11 2017-05-09 12:06:08

MYDŁO 7 ZIÓŁ od Hildegard Braukmann. Aby tylko stosowane systematycznie - u nas myjemy nim również dzieci, widać bardzo fajne efekty w postaci poprawy stanu cery, a borykaliśmy się już z naprawdę przeróżnymi problemami. Przynajmniej jak na razie wszystko jest ok, w naszym przypadku również. A jak to będzie wyglądało dalej, to dopiero czas pokaże.

12 2017-05-10 15:09:04

Ja od kilku lat używam mydła aleppo - mydło z olejem laurowym. Można dostać w różnych stężeniach - polecam, fenomenalne!

13 2017-07-10 11:58:46

Używajcie mydła naturalnego HB - powinno zrobić fajną różnicę. Same korzystamy z niego od 2 lat i naprawdę widać dużą zmianę. Sądzę, że duże znaczenie ma po prostu jakość używanych kosmetyków, a ta naturalność ma duże znaczenie. Stopniowo zmiana coraz większa, cera zdrowsza, w dobrej kondycji. I co istotne - mydło odpowiednie dla wszystkich domowników.

14 2017-08-02 12:00:43

Mydło 7 ziół od HB robi różnicę i zdecydowanie pomaga - a przynajmniej tak to wyglądało u mnie i u domowników.
Cera w znacznie lepszej kondycji, w o wiele lepszym stanie i właśnie o coś takiego chodziło. Pewnie, że nad uzyskaniem stosownej zmiany trzeba było popracować, ale bez przesady, chodzi tylko o stosowanie odpowiedniego kosmetyku.

15 2017-08-21 11:54:30

ale to jest to mydło aleppo? Gdzie je kupujecie?

16 2017-08-24 08:20:13

takie mydło może bardzo wysuszać skore... Raczej nie używałabym go codziennie. Ewentualnie dwa razy w tygodniu.

17 2017-08-24 08:48:49

a gdzie można je kupić?   smile

18 2017-08-31 12:06:31

Mydło 7 ziół od HB kupujesz ich w sklepie internetowym.
Nie widziałam ich w żadnym markecie. Jak dotychczas każde zamówienie robiliśmy całkowicie online i było w porządku.