1 2018-09-03 11:42:03

Temat: Kubeczek menstruacyjny - czy można w nim uprawiać seks?

Witam,
jestem szczęśliwą posiadaczką kubeczka menstruacyjnego - odkąd zaczęłam go używać całkowicie zapomniałam o tym, że miesiączkuję. Jednak nurtuje mnie pytanie czy można go używać podczas stosunku, czy istnieją jakieś przeciwwskazania, czy może coś się stać. Wiem, że istnieją kubki które są stworzone do uprawiania seksu podczas okresu, ale ich kształt niestety do mnie nie przemawia - wiem, że miałabym problemy z właściwym umieszczeniem kubka w pochwie.
Wraz z moim partnerem próbowaliśmy współżyć z z kubeczkiem i przyznam szczerze, że nie odczułam dużego dyskomfortu, jedynie na początku czułam delikatny ucisk, mój partner też nie miał większych zastrzeżeń. Co ciekawe, kubek nie przeciekał, więc wydawałoby się to idealnym rozwiązaniem dla Pań które mają wysokie libido podczas miesiączki.

2 2018-09-04 20:09:53

Odp: Kubeczek menstruacyjny - czy można w nim uprawiać seks?

Jest na to konkretne rozwiązanie ..... specjalny kubeczek  ziggy cup z Intiminy dostepny w intimina.pl

3 2018-09-12 08:53:40

Odp: Kubeczek menstruacyjny - czy można w nim uprawiać seks?

Tak słyszałam że są takie kubeczki które rzeczywiście umożliwiają współżycie, chociaż przyznaję że nie kupowałam i nie testowałam. Ogólnie odkąd biorę tabletki antykoncepcyjne belara mam na tyle łagodne krwawienia, że seks tylko góra 2 dni w miesiącu nie uprawiam, a wcześniej miesiączki miałam bardzo obfite i bolesne.