1

Temat: Powiększanie ust Warszawa

Gdzie mozńa powiekszyć usta w Warszawie?

I czy zabieg boli?

Dzisiaj mam ochotę na... smile

2 Ostatnio edytowany przez Marzenka (2018-09-11 13:36:17)

Odp: Powiększanie ust Warszawa

No niestety boli.  Dostałam znieczulenie podczas zabiegu ale i tak mnie bolało bo w przypadku ust podaje sie materiął dość głęboko tak wiec nie jest możliwe całkowite znieczulenie. Jednak nie żaluje bo efekt byl tego wart i usta po zabiegu wygladają naprawdę dobrze,o wiele lepiej niż wcześniej. Sa o wiele bardziej pełne, seksowne. Poza tym ma górną wargę, ktorej wcześniej nie miałam. Wyglądam mlodziej.

W Warszawie warto jest zapisać się do tej kliniki na Ursynowie gdzie sama robiłam zabieg:
https://ursynow-ame.pl/zabiegi/modelowa … zanie-ust/

Bardzo dobre miejsce, znaja się zdecydowanie na zabiegach.

3

Odp: Powiększanie ust Warszawa

Ja się zdecydowałam na powiększenie ust dziewczyny ze względu na troszkę nieforemne usta. Tzn dolną wargę miałam grubszą od tej górnej i tak jakoś dziwnie to wyglądało. A takie moje pytanie do Was. Jakich preparatow używali wasi lekarze ? W klinice, w której ja powiększałam usta , lekarz zaproponował mi preparat Restylane by zapewnić naturalny efekt. Wiem tyle,że na pewno jest mega bezpieczny i marka jest ponad 20 lat na rynku. Więc coś to znaczy.

4

Odp: Powiększanie ust Warszawa

Powiększałam usta kwasem hialuronowym w Cm Arnica, to klinika w Starych Babicach pod samą Warszawą. Bardzo naturalny, subtelny efekt, dokładnie tak jak chciałam. Usta mają równy kształt (miałam z tym problem), są wyraźnie pełniejsze ale na pewno nie napompowane. Czy bolało? ukłucia czuć ale dostałam znieczulenie także nie wspominam boleśnie, na pewno do wytrzymania. Efekt wszystko wynagradza w każdym razie.

5

Odp: Powiększanie ust Warszawa

Moja mama robiła sobie usta w Akademii Medycyny Estetycznej Ursynów. Wyglądają bosko. Nie są przesadzone, są takie naturalne jeżeli wiecie o co mi chodzi. Moja mama miała baaaaardzo małe usta, a teraz czuje sie pewniejsza siebie. Sam zabieg wspomina mama bardzo miło. Nie czuła zbytnio bólu bo dostała nieczulenie. Ja sama zastanawiam się czy nie skorzystać z ich usług.

6

Odp: Powiększanie ust Warszawa

Też robiłam sobie usta w AME ursynów i jako pacjentka jestem zadowolona. Niestety moje usta były dość wąskie na górnej wardze. Niewiele było trzeba, żebym miała pełne usta na których kazda szminak wygląda rewelacyjnie.

7

Odp: Powiększanie ust Warszawa

W CM Panorama w Radzyminie polecam zapisać się do dr Bembenek na konsultację, to lekarz medycyny estetycznej mojej bratowej powiększała usta. Majstersztyk! nie ta kobieta po zabiegu i bardzo długo się już efekt utrzymuje smile

8

Odp: Powiększanie ust Warszawa

ja na przyklad dlugo szukalam dobrego gabinetu, gdzie lekarz powiekszy mi usta, ale w estetyczny sposob, bo nie chcialam wygladac jak karykatura czlowieka. z polecenia kolezanki, ktora ma piekny kontur ust plus wypelnienie, poszlam do kliniki Melitus, na Słowackiego. Polecam smile Zabieg przeprowadziła doktor Noszczyk, bardzo miła, troche mnie uspokoila (bo przyznalam sie, ze nigdy nie bylam na zadnym tak powaznym zabiegu z dziedziny medycyny estetycznej). Dopasowala ilosc ml kwasu do moich oczekiwan i moich naturalnych ust. Efekt jest taki, ze mam ladnie wypelniona gorna warge, ktora byla mniejsza od dolnej i ta dysproporcja byla źrodlem moich kompleksow. Dodatkowo, po takim zabiegu, czuć też, ze usta sa nawilzone i miekkie smile

9 Ostatnio edytowany przez malinowaen (2019-02-09 14:14:42)

Odp: Powiększanie ust Warszawa

Tak, masz co do tego rację, takie zabiegi upiększają o ile sa zrobione prawidłowo. Miałam zabieg modelowania i wypełniania ust  w klinice https://artederm.pl/ i bardzo jestem z niego zadowolona, usta wyglądają naturalnie, ładnie, nawet bez makijażu i na czymś takim właśnie mi zależało

10

Odp: Powiększanie ust Warszawa

Niestety nie jest to najprzyjemniejszy zabieg, ale dla takiego efektu warto smile Ważne żeby był wykonany przez profesjonalistę, który nie nic nie popsuje. W Warszawie polecam Ci Klinikę Osipowicz i Turkowski (klinikaotco.pl/)