Temat: Krem antycellulitowy

Cześć Kochane smile
Jestem na diecie od 3 miesięcy, idzie mi całkiem nieźle, ale zapomniałam o jednej rzeczy, o cellulicie. Podczas zakupów zobaczyłam się w tym okropnym świetle w szatni, gdzie wszystko widać. Myślałam, że jak będę chudła to cellulit też zniknie, niestety nic z tego, dlatego muszę sięgnąć po jakieś środki. Zabiegi totalnie odpadają. Nie jest jeszcze aż tak źle, ale nie chcę właśnie, żeby było jeszcze gorzej. Pierwsze o co chciałam zapytać to przede wszystkim jakie kosmetyki polecacie na cellulit? Chodzi mi o takie nieco lepsze. Eveline, Bielenda itp. odpadają. Jakie ćwiczenia oprócz tego wykonywać, żeby cellulit zmniejszył się/zniknął? Do tej pory biegałam, chodziłam na basen, saunę i siłkę, ale może są jakieś specjalne ćwiczenia, które pomagają? Słyszałam jeszcze, że mozna wykonywać masaże, ale nie mam pojęcia jak to się robi. Może macie też jakieś blogi do polecenia? Byłabym wdzięczna za wszelkie wskazówki, bo jestem jeszcze mało obeznana w tym temacie smile

2

Odp: Krem antycellulitowy

też mam ten problem sad dlatego podbijam pytanie, chętnie się dowiem co i jak sad

3 Ostatnio edytowany przez amber (2018-09-24 08:50:47)

Odp: Krem antycellulitowy

Ja na Twoim miejscu rozważyłabym przede wszystkim catering dietetyczny, dzięki któremu całkiem skutecznie pozbyć się można zbędnych kilogramów oraz cellulitu. Stosowałam dietę antycellulitową od Wygodnej Diety i bardzo mi się to opłaciło. Na https://www.wygodnadieta.pl/dieta_antycellulitowa możesz poczytać co i jak. wink

Is life always this hard, or is it just when you’re a kid?

4

Odp: Krem antycellulitowy

Dzięki wielkie za interesujące porady w tym temacie. Myślę, że niewątpliwie mi się przydadzą. Jeszcze raz dzięki!

postaraj się przyjąć pogodnie to co nieuniknione

5

Odp: Krem antycellulitowy

Cześć dziewczyny! Polecam poczytać sobie na temat zabiegów Body Lifting, które znacznie poprawiają wygląd skóry. W zabiegu wykorzystuje się działanie fali radiowej, podczerwieni oraz masażu podciśnieniowego. Te 3 elementy stymulują spalanie tkanki tłuszczowej, usprawnienie działania układu limfatycznego, a także produkcję kolagenu. Skóra znacznie uelastycznia się, a cellulit staje się praktycznie niewidoczny (szczególnie 1 i 2 stopień). Najlepsze efekty osiągniecie stosując zabiegi w połączeniu z odpowiednią dietą zgodną z właściwościami Waszego organizmu oraz regularną aktywnością fizyczną. To JEDYNY i NAJLEPSZY przepis na zdrową i piękną sylwetkę.

6

Odp: Krem antycellulitowy

na cellulit dobre są okłady z ... rzepy. Poczytaj o tym. Jest dużo domowych sposobów. Kram na cellulit? Owszem ale tylko w połączeniu z jakimiś ćwiczeniami, czy jazdą na rowerze. Z ćwiczeń to polecam ćwiczenia z Chodakowską a krem?Ponoć Sinial jest dobry, koleżanka coś ostatnio wspominała. A jak z Twoją dietą? Masz jakieś superfoods i tzw. przykazania odżywiania?

7

Odp: Krem antycellulitowy

Dużo różnych sportów uprawiasz i jeszcze chodzisz do sauny, więc pewnie potrzeba tylko czasu na efekty smile Na pewno nie przestawaj tego robić. Może ze sportów spróbuj jeszcze wyzwania skakankowego?  Co do masaży, to dla mnie świetnie jest połączyć masaż z peelingiem, który też ma właściwości ujędrniająco-nawilżające. Ja lubię peelingi naturalne z kawy, małych pestek, z soli algowo-termalnej. W ogóle poczytaj sobie coś o właściwościach soli i solanek w walce z cellulitem, bo moim zdaniem, właśnie od kiedy zaczęłam je używać, to pomarańczowa skórka jakby…. wciągnęła się? Kremy mnie jakoś nie przekonują.

8

Odp: Krem antycellulitowy

Ja zamiast kremu poleciłabym ci  glinkę jordańską i olej z zielonej kawy. Przetestowałam na własnej skórze- przy regularnym stosowaniu efekty będą widoczne. Bez systematyczności nie maż co liczyć na pozbycie się cellulitu, niestety:( Oba specyfiki kupisz na ichemia.pl. Do tego warto też zmienić nawyki żywieniowe-sporo diet antycellulitowych znajdziesz w sieci

9

Odp: Krem antycellulitowy

Nie mam za bardzo doświadczenia w tym zakresie. Raczej ciężko będzie mi pomóc...

Geniusz to wynik 1% natchnienia i 99% wypocenia – Thomas Edison