1 2012-06-21 17:26:03

Temat: Sok z owoców noni

Onkolog, który prowadzi leczenie mojej mamy zalecił nam, abyśmy jej kupowali sok z owoców noni. Podobno świetnie działa podczas chemioterapii, ludzie szybciej wracają do zdrowia, regularne picie sprawia, że wyniki badan się poprawiają. Ponoć nie jest tani, ale skuteczny w walce z nowotworami. Ja też powinnam go pić profilaktycznie. Czy znacie taki sok? Stosowałyście go? Działa?

2 2012-10-01 11:05:36

Odp: Sok z owoców noni

Sok z owoców noni to chyba moje największe odkrycie. Pierwszy raz z tym sokiem spotkałam się w USA i właśnie amerykanie dużo dobrego na jego temat mi powiedzieli. Pijemy go całą rodziną już od kilku lat. A mojej mamie w trakcie chemioterapii i po niej bardzo pomógł. W internecie znajdziesz mnóstwo artykułów na temat owoców noni. Ogólnie uważa się, że to najzdrowsze owoce świata. Kupując w Polsce ten sok musisz koniecznie sprawdzać jaka jest zawartość noni w soku. Niestety w Polsce jest cała masa soków rozcieńczonych. Najlepsze właściwości ma ten który jest w 100% z noni, bez dodatku innych owoców i cukru. Oczywiście różnią się ceną. Im więcej noni tym wyższa cena. Przez internet możesz kupić soki sprowadzane z Ameryki, ale cena jest dość wysoka. Ja jestem w dobrej sytuacji, bo moja szwagierka mieszka w USA i regularnie mi je przesyła.

3 2013-01-31 10:12:27

Odp: Sok z owoców noni

Tak też słyszałam o soku z noni. Jest bardzo pomocny przy profilaktyce a także kiedy trzeba wrócić do zdrowia. Moja babcia piła regularnie ten sok i wyniki badań były lepsze niż można by się spodziewać w jej stanie.

4 2013-02-26 09:53:46

Odp: Sok z owoców noni

Sok z noni bardzo pomógł mojej znajomej. Walczyła z rakiem piersi. Warto poszukać dobrego soku w aptekach lub w sklepie zielarskim. Można często zakupić sok noni 100%. Cena ok.50 zł za 0,5 litra. Poza sokiem noni, jest też sok z aloesu, również stosowany przez osoby walczące z nowotworem.

5 2013-03-12 10:23:28

Odp: Sok z owoców noni

Osobiście gdy poznałem Sok Noni podchodziłem do tego sceptycznie. Postanowiłem znaleźć informacje na jego temat by pomóc innym, którzy nie wiedzą co to jest i czy działa. Osobiście polecam sok, ale musi być 100% naturalnego soku z Noni, muszą być wszystkie certyfikaty oraz ważne jest też to, by sok był wyciskany z dojrzałych owoców a nie z suszu. Ważnym elementem jest to, że owoce, z których jest sok mają rosnąć na dzikich zalesionych terenach daleko od mieszkających ludzi, to dlatego, że zmniejsza prawdopodobieństwo zanieczyszczenia owoców przez ludzi.
Przeszukując internet oraz oferty soków Noni napotkałem się wiele razy z „podróbkami” tzn dodatki cukru, soków innego rodzaju zmieniających smak.
Dziś kupuję sok z sok-noni.pl, jest to firma, która zajmuję się rozlewaniem oraz importem soku Noni z Indii. Osobiście polecam. 100% naturalności i potwierdzone działanie.
Mam nadzieję, że komuś pomogłem w podjęciu bardzo ważnej decyzji, wkońcu chodzi tutaj o zdrowie.
Dziękuję.
sok-noni.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=119

6 2014-11-12 14:28:55

Odp: Sok z owoców noni

Również słyszałam o tych sokach, ale jeszcze nie miałam okazji ich pić. Czytałam natomiast o tym, że w Polsce produkuje sę równie zdrowe soki. Poczytajcie sobie tutaj m.in. o porównaniu soków z noni i soków z aronii czy malin: hellozdrowie.pl/jedzenie/polskie-superfoods/strona/1 Są one zdecydowanie tańsze. Do tego warto mieć świadomość, że nie tylko jakieś zagraniczne produkty są bardzo zdrowe.

7 2014-12-21 12:21:27

Odp: Sok z owoców noni

Owoce noni w swym składzie mają wiele aktywnych substancji - ma działać na wiele schorzeń. Sok z noni ma działanie przeciwbakteryjne oraz przeciwgrzybiczne, działanie przeciwnowotworowe, przeciwutleniające i przeciwzapalne, przeciwbólowe porównywalne z działaniem morfiny oraz zapobiegające miażdżycy.