Temat: Komputerowe badanie włosa

Ostatnio moje włosy są bardzo łamliwe i rozdwajają mi się końcówki. Słyszałam, ze można zrobić komputerowe badanie włosów. Gdzie mogłabym zrobić takie badanie, ile kosztuje i na czym polega?

2

Odp: Komputerowe badanie włosa

Załapałam się kiedyś na takie badanie w złotych tarasach bodajże. Ale nie wiem ile takie coś kosztuje. Musze przyznać, że dowiedziałam się bardzo wielu ciekawych rzeczy na temat moich włosów.

3

Odp: Komputerowe badanie włosa

Wydaje mi się, że dobry gabinet kosmetyczny proponuje w swoich usługach badanie struktury włosa. Chętnie sama bym takie badanie przeszła. Nigdy nie wiem jakie moje włosy tak na prawdę są i czego potrzebują. Tak działam po omacku i nie wiem czy im nie szkodzę szamponami i odżywkami.

4

Odp: Komputerowe badanie włosa

Chyba najlepiej będzie wykonać to u trychologa. Takie badanie miałam robione, gdy zmagałam się z wypadaniem włosów. W ten sposób trycholog zobaczył w jakim stanie jest skóra głowy i co powoduje nadmierne wypadanie włosów. Dzięki temu doradził mi zabieg mezoterapii. Jestem po trzech takich zabiegach w hair medica i bardzo podoba mi się rezultat. Włosów wypada niewiele i gdzieniegdzie już widzę odrastające małe włoski.