Temat: Jakich leków na alergie używacie?

Hejka wsystkim, jestem ciekawa jakich leków na alergie używacie? (bez recepty)

2

Odp: Jakich leków na alergie używacie?

jeśli chodzi o pyłki to ten proszek który rozpuszcza się w ustach nie pamiętam nazwy

3

Odp: Jakich leków na alergie używacie?

allegra

Jeśli możesz sobie coś wymarzyć, możesz też to zrobić. - Walt Disney

4

Odp: Jakich leków na alergie używacie?

Ja również mam tabletkę rozpuszczającą się na języku, zupełnie nie pamiętam nazwy. Jak dla mnie, jest najlepsza, szybko rozpada się w jamie ustnej i mam wrażenie, że działa niemal natychmiast. Nie zauważam żadnych efektów ubocznych, a w razie potrzeby (nasilenia objawów - głównie męczący katar!), biorę dwie tabletki i faktycznie czuję poprawę.

5

Odp: Jakich leków na alergie używacie?

U nas już od jakiegoś czasu sprawdza się HitaxaFast na alergię jest niezawodny. Alergia mi i mojej córce towarzyszy od urodzenia a teraz dzięki Hitaxa Fast chociaż można normalnie funkcjonować.

6

Odp: Jakich leków na alergie używacie?

Ja mam taka troche inna odmiane alergii bo nietolerancje na laktoze. Odkad ja zdiagnozowano to wykluczylam laktoze z diety i faktycznie to sporo pomoglo, ale ciagle pojawialy sie u mnie biegunki. Dopiero jak pani doktor polecila mi kuracje intesta, zeby to wyregulowac to udalo mi sie zapomniec o tej przykrej dolegliwosci

7

Odp: Jakich leków na alergie używacie?

A to zależy, co akurat mam pod ręką, teraz hitaxa fast i nie narzekam, nie zamula mnie. Za to po zyrtecu mogę spać cały dzień.

8

Odp: Jakich leków na alergie używacie?

Słuchajcie, do leków warto też dołożyć Allergoff Spray - u nas sprawdza się naprawdę świetnie. Dzięki temu, że zastosowałam go w naszym domu (i samochodzie) mogliśmy zmniejszyć dawkę leków na alergię, więc to powinno wystarczyć za rekomendację.