1

Temat: Odżywka do włosów Wax

Od jakiegoś czasu moje włosy bardzo wypadają. Podejrzewam, że to skutek permanentnego stresu sad Od fryzjerki dowiedziałam się, że jest odżywka Wax, która powoduje szybszy wzrost włosów. Ponoć jest bardzo często stosowana przez ludzi po chemioterapii. Czy znacie tę odżywkę? Czy rzeczywiście działa?

2

Odp: Odżywka do włosów Wax

Irena jeśli masz możliwość kupienia tej odżywki to nawet się nie zastanawiaj. Ja miałam poważny problem z wypadającymi włosami. Zaczęłam stosować Wax i pomogło. Na początku stosowałam codziennie, potem 3 razy w tygodniu.  Aktualnie tylko raz w tygodniu nakładam tę odżywkę tak profilaktycznie. Wax jest moim przyjacielem od 5 lat.

3

Odp: Odżywka do włosów Wax

Tak również polecam tę odżywkę. Mialam problem z wypadającymi włosami a jestem osobą dość młodą. Poleciła mi ją ciocia, która stosowała właśnie po leczeniu chemioterapia. Używałam regularnie i włosów wypadało jakby mniej. Teraz już przestałam używać bo na tyle poprawiły mi się włosy, że porzuciłam ją. Ale polecam bo bardzo mi pomogła.

Odp: Odżywka do włosów Wax

Odżywka Wax jest często chwalona, dlatego nie zaszkodzi jej wypróbowanie. Zastosuj i zobacz, jakie przyniesie efekty!  Pamiętaj również, że dieta ma wpływ na włosy. Jeśli zależy ci na tym, aby je wzmocnić zadbaj, aby w twoim jadłospisie znalazły się produkty bogate w: magnez (kasza gryczana), żelazo (wątróbka, buraki), selen (płatki kukurydziane). Możesz przyrządzić maskę z paru kropli nafty, żółtka i oleju. Taką maskę nakłada się na skórę głowy i włosy na godzinę przed myciem głowy. Zabieg mezoterapii skóry głowy jest skuteczny także w przypadku włosów słabych i potrzebujących  odżywienia.

5

Odp: Odżywka do włosów Wax

Mi babeczka w aptece poleciła maseczkę od nich. Kupiłam.
Przy okazji poleciła mi ją tez fryzjerka.
Jestem po pierwszym użyciu więc cieżko powiedzieć jak efekty.
Ale dziś będe używac po raz drugi.
Póki co jestem zachwycona jej zapachem wink

Odp: Odżywka do włosów Wax

Marka ma też w swojej ofercie inne produkty do włosów, np. szampony, serum.

7

Odp: Odżywka do włosów Wax

Stosowałam tę odżywkę. Faktycznie była dobra. Teraz po radzie dowiedziałam się o preparatach z linii Biovax. Są lepsze, delikatniejsze i naprawdę ładnie regenerują włosy. Możesz sobie o nich poczytać na stronie apteki Melissa. Nie są drogie, a bardzo dobre.

8

Odp: Odżywka do włosów Wax

Specjalista Aspazji napisał/a:

Marka ma też w swojej ofercie inne produkty do włosów, np. szampony, serum.

a jak z ich skutecznością ? Bo się sama nad nimi zastanawiałam

Odp: Odżywka do włosów Wax

Anja napisał/a:

a jak z ich skutecznością ? Bo się sama nad nimi zastanawiałam

Sama ich nie stosowałam, ale przymierzam się do zakupy. Czytałam opinie, że po zastosowaniu szamponu wypadało znacznie mniej włosów i pojawiały się nowe, dzięki czemu fryzura się zagęszczała wink Myślę, że warto spróbować, na każdego może inaczej podziałać.

10

Odp: Odżywka do włosów Wax

Ja też polecam te maseczki, szczególnie do pielęgnacji włosów.