1

Temat: Olej z wątroby rekina

Moim zdaniem odkąd zaczęłam brać olej z wątroby rekina jestem zdrowsza- mam ładniejsza skórę zdrowsze włosy i paznokcie i generalnie nie choruję tak często jak kiedyś. Czy macie podobne doświadczenia ?

2

Odp: Olej z wątroby rekina

Mam podobne doświadczenia i jestem wielką fanką tego oleju. Także też mogę go tylko polecić ! Olej z rekina -  co nie spi, żyje kupę lat i nie ma raka, na pewno ma dobry wpływ i nie zaszkodzi nikomu !

3

Odp: Olej z wątroby rekina

Olej z wątroby rekina jest wspaniały. Zażywam od dłuższego czasu i moje dzieci również. Rzeczywiście nie mamy problemów z przeziębieniami, a nawet jak coś nas złapie to trwa krótko i objawy są delikatne.

4

Odp: Olej z wątroby rekina

To przykre co mówicie. 1. Rekiny również chorują na raka- to tylko propaganda ze tak nie jest. 2. Czy zastanawiacie sie czasem w jakich warunkach pozyskiwany jest ten olej? Ile zwierząt jest mordowanych tylko dlatego ze kiedyś jakiś stary chińczyk stwierdzić że to dobre? Idąc tym tropem aż dziwne że nie 'leczymy sie' suszonymi penisami jaka- bo przecież one zdrowe! Nawet nie zdajecie sobie sprawy ile gatunków zwierząt jest prześladowanych i przez to na wyginięciu. Bo ktoś wymyślił ze jakaś ich część jest zdrowa! Skoro ten olej ma nam poprawiać zdrowie to równie dobrze możemy jeść czosnek, cebule, imbir- przynajmniej nikt nie zginie przez nasze widzi mi się. Chyba, ze powalimy kogoś oddechem.

Odp: Olej z wątroby rekina

Zawarte w oleju z wątroby rekina alkiloglicerole, które zapobiegają infekcjom wirusowym i bakteryjnym, przyśpieszają gojenie się ran.  Dodatkowa dawka alkoksygliceroli zwiększa produkcję czerwonych i białych krwinek, łagodzi reakcje alergiczne, zmniejsza niekorzystne objawy astmy oskrzelowej oraz neutralizuje aktywność wolnych rodników uważanych za jedną z głównych przyczyn procesu starzenia się.