1 2012-07-01 20:11:45

Temat: Plamienie

Od jakiegos czasu biore tab any przyznaje ze niezbyt precyzyjnie zdazało mi sie zapomniec wziac o czasie nawet kilka razy ... poza tym bylo wszystko ok do pewnego czasu kiedy tydzien po okresie pojawilo sie plamienie trwalo ono rowniez w czasie 7 dniowej przerwy ale nie bylo ono silne raczej bardzo delikatne stwierdzilam ze to moze hormony i bralam tab dalej ale teraz znowu do okresu zostalo jeszcze sporo czasu a plamienie znow sie pojawilo bardzo delikatne ale jest od tamtego czasu zauwazylam u siebie powiekszenie i tkliwosc piersi, podwyzszona temp, smaczki na sledzie i ogorki oraz mdlosci od razu po przebudzeniu i pod wieczor o humorach juz nie wspomne a jakby tego bylo malo pobolewa mnie podbrzusze... sadzicie ze to efekt tab czy moze cos sie ze mna dzieje ??

2 2012-07-02 20:56:06

Odp: Plamienie

Zawsze na początku brania tabletek anty organizm szaleje. Mi wyskoczyłą np żyłka na nodze - łupie, ale serio przed tymi tabletkami tego nie miałam sad Więc jeśli zaczęłaś brać - nie dziw się, że coś się dzieje. Zwłaszcza jak bierzesz nieregularnie-  myślę, że to powoduje, że twój organizm jeszcze bardziej szaleje - hormony itd. stąd może brać się plamienie. Spróbuj jednak zadbać o regularność, przyjmuj tabletki o tej samej godzinie itd i obserwuj, powinno się wszystko uspokoić. A jak nie - trzeba iść do lekarza.

3 2012-07-02 21:04:51

Odp: Plamienie

Ja miałam plamienia przy stosowaniu tabletek przez pierwsze trzy miesiące, potem wszystko się uspokoiło. Jeśli u Ciebie występuje to dłużej to może warto porozmawiać z ginekologiem np o zmianie pigułek.