1

Temat: Yokebe i Almased koktajle odchudzające opinie

Do dziewczyn się odchudzających. Znalazłam taki suplement - nazywa się Yokebe. Jak przeczytałam na stronie producenta Yokebe to specjalna opatentowana kombinacja wysokiej jakości białka, miodu, składników odżywczych i probiotyków. Jeden posiłek Yokebe to tylko 300 kcal czyli o połowę mniej kalorii niż w awokado.

Preparat Yokebe przeznaczony jest do zastosowania w ramach niskokalorycznej diety. Probiotyki zawarte w proszku Yokebe mają dobroczynny wpływ na prawidłowa pracę jelit.

No i teraz pytanko, czy któraś z Was ma doświadczenia z tym specyfikiem ? Podobnie działa także koktajl Almased. Moja kuzynka w Niemczech bardzo zachwala Yokebe i Almased bo stosuje je wymiennie i bardzo mi je polecała. Ale nie wiem czy samym koktajlem zrzucę moje 8 kg wink Co myślicie ?

2

Odp: Yokebe i Almased koktajle odchudzające opinie

Ja mieszkam w Niemczech i kupiłam kilka razy Yokebe w Rossmanie. Nie miałam za bardzo cierpliwości do koktajli - musiałam na prawdę szybko schudnąć. Ale nie miałam żadnych rewelacji żołądkowych. Także tutaj to chyba indywidualnie. Generalnie te koktajle cieszą się u nas w Niemczech sporą popularnością, więc choć mi nie pomógł podejrzewam, że warto spróbować bo one nie mają jakiejś mega chemii w sobie.

3

Odp: Yokebe i Almased koktajle odchudzające opinie

Moim zdaniem masz jak najbardziej szansę schudnąć 8 kg z Almasedem lub Yokebe, ale oczywiście zależy to od wielu czynników, choćby wagi od której zaczynasz. Ja schudłam dzięki almasedowi 12 kg, z 82 do 70 przechodząc wszystkie III fazy. Dla utrzymania wagi cięgle pije jeden koktajl dziennie. Próbowałam również Yokebe ale smak Almasedu jest o niebo lepszy, posmak lekko słodkawy.  Tutaj znajdziesz sporo informacji odnośnie samej diety apo-discounter.pl/najlepsze-marki-dieta-almased-c-963_995.html
Życzę powodzenia i wytrwałości

4 Ostatnio edytowany przez neteli (2017-01-03 12:59:01)

Odp: Yokebe i Almased koktajle odchudzające opinie

Tabletki na odchudzanie - http://thermacuts.pl Dzięki Thermacuts straciłem prawie 12 kg i 11 cm w pasie.

5

Odp: Yokebe i Almased koktajle odchudzające opinie

Witam,Mam pytanko pod jaką nazwą dostanę go w Niemczech ten ALMASED ?? ,już od dłuższego czasu staram się zgubić kg lecz tutaj przy dziadku nie mam szans ,jak widzi że mam za mało na talerzu próbuje mi swoją porcję dać ,jak na razie udaje się mi nie brać dziadka porcji bo ostro protestuję .proszę powiedzcie mi czy przy normalnym jedzeniu posiłku i brania tego do picia ALMASED  mam szansę schudnąć i wrócić do swojej wagi??? (moja obecna waga jest 70 kg --co dla mnie nie jest zdrowe i komfortowe,bo jestem niską osobą ,a chciałam wrócić na wagę 50 kg ) PROSZĘ pomóżcie mi i powiedzcie po jakim czasie będą efekty .Pozdrawiam MARGA

6

Odp: Yokebe i Almased koktajle odchudzające opinie

Witaj Marga.
W niemczech nazywa się tak samo ALMASED. Kosztuje około 15 Euro. Niestety muszę Cie rozczarować... ale przy normalnym jedzeniu posiłku i piciu nic Ci to nie da, ponieważ dostarczasz organizmowi więcej kalori niż tego potrzebuje. Jedna porcja, czyli jeden Shake to około 300kcl, ale żeby to pomogło należy nim zastępować posiłek. Ja jestem obecnie na Diecie z YOKEBE, (w pierwszym tygodniu zrzuca sie szybko kg, u mnie prawie 1kg/dzien) to jest praktycznie to samo, ale smakuje lepiej i ma lepsze opinie nż Almased. W pierwszym tygodniu wszystkie 3 posiłki należy zastąpić Shakem co oznacza, że pijesz go 3 razy dziennie, w napaściach głodu można sięgnąć po warzywa lub bulion z kury instatnt w proszku i nie zaleca się zbytniego wysiłku. Najważniejsze aby dużo pić. Następna Faza to kolejne 2 tygodnie, 2xYokebe plus 1 posiłek i 2/3 razy w tygodniu spacer po 20 min. Kolejne 2 tygodnie to 1xYokebe plus 2 posiłki i oczywiście ruch 3 x w tygodniu spacer lub inny rodzaj sportu. Wszystko możesz znależć na stronie Yokebe, Przepisy na pyszne sałatki, zupy, obiady itd. Nie ukrywam, że to wymaga wysiłku i samozaparcia ale trzeba myśleć pozytywnie i nie poddawać się. Pierwszy tydzień najtrudniejszy ale potem będzie tylko lżej wink Mam nadzieje, ze choc troche Ci pomoglam. Pozdrawiam Viola