1

Temat: Metoda Allevo - opinie

Ostatnio w Rossmannie widziałam nowe produkty Allevo. Są to niskokaloryczne posiłki  w formie zup, shaków i koktajli, a także batony. Z tego, co czytałam, tymi produktami należy zastępować wszystkie inne posiłki. Czy któraś z Was stosowała Allevo? Z jakim skutkiem? Jak smakują te posiłki? Bardzo proszę o opinie smile

2

Odp: Metoda Allevo - opinie

Koleżanka stosuje od 3 miesięcy produkty Allevo i bardzo sobie je chwali. Rzeczywiście schudła już sporo. Ta firma ma właściwie wszystko co można zjeść, ale ceny są dość wysokie, więc trzeba przemyśleć zanim zacznie się kurację odchudzającą. Wiem że koleżanka rozważa także kupno produktów odchudzających Herbalife. Czy stosowałyście je? Która marka ma produkty skuteczniejsze?

3

Odp: Metoda Allevo - opinie

Ja stosuje dietę allevo od 2 tygodni i juz straciłam 5 kilo! Niesamowita dieta a najlepsze jest to ze wcale nie czuje ze jestem na diecie! Posiłki sa smaczne, sycące (wypełniają brzuszek na dobrych kilka godzin) i niskokaloryczne. Ja po zakończeniu diety zamierzam pozostać przy koktajlach są pyszne! Polecam naparawde skuteczne smile

4

Odp: Metoda Allevo - opinie

Ja dietę Allevo stosuje od kilku dni i jestem bardzo zadowolona ! Zupki i koktajle sa przepyszne, batoniki tez super a w kilka dni juz pozbyłam sie 3kilogramow. Nie czuje sie głodna, mam energie a najważniejsze produkty zawierają wszystkie niezbędne witaminy minerały. moim zdaniem super dieta  - polecam pozwala pozbyć sie zbędnych kilogramów smile

5

Odp: Metoda Allevo - opinie

Ja dietę stosowałam w ub roku, zaraz po pojawieniu się jej na naszym rynku. Zrzuciłam 8 kg w łatwy sposób, bez głodówek i nerwów. Posiłki smaczne i kolorowe nie nudzą się. Do dziś waga się utrzymuje a ja zyskałam nowy lepszy sposób odżywiania. Jem 5 razy dziennie w małych porcjach, po Allevo mam też super przemianę materii i czuję sie dobrze. Wiec działa smile

6

Odp: Metoda Allevo - opinie

Dla mnie Allevo jest dość dziwnym sposobem na odchudzanie - stosując tą dietę można faktyycznie zrzucić kilogramy, ale sądzę, że efekt jojo po przejściu na normalne odżywianie jest gwarantowany, ponieważ ta dieta nas niczego nie uczy.