1

Temat: Suchy szampon

Mam przetłuszczające się włosy. Myję je codziennie rano, ale niestety już po kilku godzinach są nieświeże i przyklapnięte sad Niedawno widziałam w sklepie suchy szampon. Czy któraś w Was go kiedyś używała? Czy rzeczywiście jest skuteczny? Czy oczyści i odświeży moje włosy w ciągu dnia? Czy mogę go stosować codziennie?

2

Odp: Suchy szampon

Ja stosowałam niedawno suchy szampon. Kosmetyk ten wchłania tłuszcz i zanieczyszczenia z powierzchni włosów. Wystarczy nim spryskać pasma, wmasować go i po ok. minucie wyczesać szczotką lub grzebieniem. Po takim "zabiegu" włosy odzyskają świeżość i objętość. Natomiast lepiej nie stosować go codziennie, gdyż może prowadzić do przesuszenia włosów.

3

Odp: Suchy szampon

Pierwszy raz słyszę o suchym szamponie. Moja szwagierka codziennie rano myje włosy i narzeka że po kilku godzinach są jakby tłuste i nieświeże. Wiem, że dla niej to ogromny problem, bo pracuje w banku i jej praca polega na kontakcie z klientem. Jak wiemy ludzie bardzo zwracają uwagę na wygląd zewnętrzny osób, które ich obsługują. Wspomnę jej o suchym szamponie, aby go wypróbowała smile

Odp: Suchy szampon

Suchy szampon to dobre rozwiązanie właśnie przy problemie szybkiego przetłuszczania włosów, gdy chcesz szybko przywrócić im świeży wygląd.
Polecam maseczkę drożdżową do włosów przetłuszczających się:
Składniki:
Kostka drożdży
Szklanka mleka

Rozgnieć drożdże, a następnie dodaj do nich szklankę mleka. Dokładnie wymieszaną maseczkę nałóż na pół godziny na włosy. Najlepiej załóż czepek na głowę, by poprawić działanie składników. Później spłucz dokładnie mieszankę i umyj włosy szamponem przeznaczonym do ich typu. Drożdżowa maseczka pomoże Ci uporać się z problemem szybko przetłuszczających się włosów.

5

Odp: Suchy szampon

oj strasznie przesusza włosy:/

6

Odp: Suchy szampon

Porządny suchy szampon + odpowiednia technika.
Wszystko macie opisane tutaj - fryzomania.pl/blog/?p=827
Trzeba tylko sensownie tego używać i wtedy zdecydowanie poprawę zauważycie.
U mnie tak było.

7

Odp: Suchy szampon

używałam niby pomaga ale wiecie co pomimo że wygląda okej pozostaje to uczucie nieświeżych włosów! sad

8

Odp: Suchy szampon

Mam to samo marolszaa. W ogóle nie podoba mi się to i jednak myje włosy bo takie nieswoje uczucie jest.

9 Ostatnio edytowany przez Kinga90 (2016-10-05 08:41:20)

Odp: Suchy szampon

Używam suchego szamponu na grzywkę, ponieważ często się przetłuszcza jednak nie lubię ich w dotyku, czuję taki proszek.




______________________
http://olejowaniewlosow.com.pl/

10

Odp: Suchy szampon

Ja używałam suchych szamponów z batiste i byam zadowolona smile

11

Odp: Suchy szampon

Ja tak samo. Fajny jak nie masz czasu umyc włosów a potrzebujesz odświeżyć, np grzywkę bo ona sie najbarfziej przetłuszcza. Wiadomo zę to takie doraźne rozwiązanie ale sprawdza sie smile

12

Odp: Suchy szampon

ja bym codziennie nie używała.. ale dziwne że po kilku godzinach juz Ci się przetłuszczają.. może najlepiej by było iść do trychologa?

13

Odp: Suchy szampon

Stosowany codziennie niszczy włosy i podraznia skóre głowy.

14

Odp: Suchy szampon

a gdzie kupię taki suchy szampon? w drogeriach znajdę?