Temat: Rajstopy w spray`u

Widziałam w drogerii rajstopy w spray`u. Niedługo wybieram się na wesele i zastanawiam się nad zastosowaniem rajstop w spray`u.  Jak długo utrzymują się na nogach? Czy preparat brudzi ubrania? W jaki sposób można je zmyć?

2

Odp: Rajstopy w spray`u

Rajstopy w spray'u to kosmetyk w formie fluidu. Spryskuje się nim nogi i już po kilku minutach wyglądają na bardziej opalone i smuklejsze, ponieważ preparat kryje pajączki i przebarwienia. Poza tym szybko się wchłania i nie farbuje ubrań. Kosmetyk zmywa się wodą z mydłem lub żelem.

3

Odp: Rajstopy w spray`u

A czy istnieje ewentualność, że podczas tańca na weselu kiedy wiadomo człowiek się spoci rajstopy zaczną spływać po nogach? Trochę się obawiam tego preparatu chociaż kusi.

4

Odp: Rajstopy w spray`u

Brzmi to bardzo ciekawie, ale dołączam się do pytania Mirki67, bo byłoby to chyba zbyt piękne, a wolałabym jednak, żeby rajstopy nie spłynęły mi z nóg wink

5

Odp: Rajstopy w spray`u

Fajna rzecz takie rajstopki

6

Odp: Rajstopy w spray`u

Też się nad tym zastanawiałam, ale nie kupiłam bo obawiałam się tego co wy. Poza tym czy to nie trzeba bardzo dokładnie ich nałożyhć żeby nie było jakichś zacieków?

7

Odp: Rajstopy w spray`u

hej, mam tu fajną stronkę z biżuterią sztuczną, bardzo polecam! h t t p hmm/ www .anabella. sklep. pl

8

Odp: Rajstopy w spray`u

Moja koleżanka użyła tego specyfiku właśnie idąc na wesele. Nogi wyglądają naprawdę super - jak w rajstopach. Dobrze się utrzymuje i chociaż szalała na parkiecie nic nie spłynęło.