1 2012-07-18 11:35:49

Temat: Irydologia - diagnoza choroby wyczytywana z oczu?

Moja znajoma od jakiegoś czasu bywa u irydologa. Z jej opowieści wiem, że irydolog wykonując zdjęcie tęczówki oka, na podstawie nierówności i plamek ustala, na jakie choroby i dolegliwości cierpimy. Zaleca również naturalne metody leczenia (leki do kupienia w jego gabinecie - są bardzo drogie). Moja znajoma jest bardzo zadowolona z leczenia w tym gabinecie. Ja słyszałam także opinie, że irydologia nie jest sprawdzonym sposobem leczenia, ze względu na brak naukowych potwierdzeń faktycznego działania. Czy warto udać się do takiego gabinetu? Czy któraś z Was leczyła się w podobny sposób?

2 2012-09-04 21:29:55

Odp: Irydologia - diagnoza choroby wyczytywana z oczu?

Warto wybrać się do irydologa, ale dobrego. Ja też leczyłam się u irydologa. Wskazał idealnie wszystkie moje dolegliwości, schorzenia. Leczy on oczywiście ziołami, które są drogie, ale w większości skuteczne. Nie mogłam skorzystać z wszystkich, które były zalecane, ponieważ jestem alergikiem i mnóstwo ziół mnie uczula. Ale irydolog sam polecił mi leki, które na pewno zadziałają. Niestety nie jest lekarzem więc recepty mi nie wypisał, a alergolog stwierdził, że leki wskazane przeze mnie są mi nie potrzebne.

3 2013-01-31 10:50:08

Odp: Irydologia - diagnoza choroby wyczytywana z oczu?

Możecie podać jakiś przykład choroby oraz w jaki sposób była leczona u irydologa? Ciekawi mnie jakie zioła pomagają , co może przepisać taki specjalista.