Temat: Jaki preparat z kolagenem wybrać?

Ostatnio odczuwam bóle stawów - niekiedy trwające cały dzień, a niekiedy tylko przez kilka godzin. Zamierzam kupić preparat z kolagenem. W ostatnich latach na rynku farmaceutycznym pojawiło się mnóstwo takich preparatów. Jakie powinnam wybrać? Czym powinnam się kierować przy wyborze takiego preparatu?

2

Odp: Jaki preparat z kolagenem wybrać?

Kolamina 1000 +D3 sobie spróbuj. Mi pomógł i sądzę, że i dla Ciebie okazałby się pomocny. W aptekach nie mam pojecia czy to znajdziesz czy nie ja zamawialam ze sklepu newageclinic.pl i biore profilaktycznie bo swojego czasu bole stawow to mi nawet spac nie dawaly...

3

Odp: Jaki preparat z kolagenem wybrać?

Mi też na problemy ze stawami pomaga kolamina 100+d3 , ale ten suplement ma jeszcze wiele innych właściowości, więc warto kupić i stosować nawet jak nie macie problemów ze stawami. Cena jest nieduża, a kupić można chyba tylko przez internet z tej strony, którą podała karinna.

4 Ostatnio edytowany przez cassan (2018-08-22 13:38:35)

Odp: Jaki preparat z kolagenem wybrać?

Z pewnością znajdziesz coś w ofercie sklepu internetowego https://swiatsupli.pl/pl/ Od spalaczy tłuszczu po serwatkowe odżywki białkowe i wiele więcej. Znajdź najlepsze suple w najniższych cenach i sprawdź jak możesz podnieść poziom swojego treningu. W ofercie sklepu dostępne są także akcesoria dla sportowców różnych dyscyplin, a w szczególności kulturystów. Od pasów neoprenowych i kulturystycznych po rękawiczki i haki. Nie ważne czy potrzebujesz czegoś na odchudzanie, wzrost masy mięśniowej, czy po prostu nowego shakera, znajdziesz to właśnie w sklepie Świat Supli.

5

Odp: Jaki preparat z kolagenem wybrać?

Nie bardzo mam doświadczenie w tym temacie. Nie będę raczej w stanie pomóc...

Ale, jak widzisz, prawdą jest to, co mówią. Że czas leczy rany.

6

Odp: Jaki preparat z kolagenem wybrać?

Sprawdź kolagen No dol - nodol.pl - włoski produkt, wyższa jakość niż wiele polskich środków.

7

Odp: Jaki preparat z kolagenem wybrać?

a ja mam z rossmanna taki w puszce w proszku, ma bardzo dużą dawkę kolagenu. Kiedyś lekarz mi powiedział, ze lepiej brać suplementy w kapsulkach albo w proszku, bo lepiej sie wchłania big_smile

8

Odp: Jaki preparat z kolagenem wybrać?

kolaflex