1

Temat: Pyłek pszczeli dla kobiet w ciąży i starających się o dziecko

Staniol gdzieś przeczytałam, że pyłek pszczeli ma tyle różnych właściwości, że powinny go zażywać kobiety starające się o dziecko a potem także będące w ciąży. Czy coś wiecie na ten temat ? Czy można sobie łykać pyłek pszczeli jeżeli ma się podejrzenie o uczulenie na jad pszczół ?

2

Odp: Pyłek pszczeli dla kobiet w ciąży i starających się o dziecko

Oj jak masz uczulenie na jad pszczeli to bym chyba nie ryzykowała bez konsultacji z lekarzem. Co do samego pyłku to też słyszałam, że nawet ma wpływ na lepsze IQ dziecka jak się go przyjmuje ale nie wiem na pewno. Na pewno jednak jak nie ma ktoś uczulenia to dobrze go przyjmować ponieważ pyłek pszczeli ma na prawdę ogólnie prozdrowotne działanie. Pyłek zawiera trzy nienasycone kwasy tłuszczowe, które obniżają poziom cholesterolu w osoczu krwi. Ma witaminy z grupy, B, A ,E i całe mnóstwo mikroelementów. Także na pewno będzie przydatny i pomocny w uzupełnianiu wszelkich niedoborów bio pierwiastków.

3

Odp: Pyłek pszczeli dla kobiet w ciąży i starających się o dziecko

Moi rodzice zażywają pyłek pszczeli i mówią, że działanie jest rewelacyjne. Ja się jeszcze nie zdecydowałam. Jestem alergikiem i boje się, że mnie uczuli. Niestety niektóre miody potrafią wywołać u mnie alergię, więc nie ryzykuję z pyłkiem. W przyszłym roku planuję zajść w ciążę. Jeśli rzeczywiście pyłek ma dobry wpływ na dziecko to porozmawiam o tym z moim alergologiem i zrobię odpowiednie testy.

4 Ostatnio edytowany przez jamka3 (2019-10-30 16:23:36)

Odp: Pyłek pszczeli dla kobiet w ciąży i starających się o dziecko

Myślę, że ogólnie od pszczół możemy wiele cennych składników pozyskiwać. Nie tylko pyłek pszczeli ale też pierzgę która idealnie sprawdzi się na wrzody czy choroby dwunastnicy, więcej o jej pozytywnym wpływie na nasze zdrowie możecie na  http://mocpierzgi.pl/ przeczytać. O pyłku też jest sporo informacji, zerknijcie koniecznie.