1

Temat: Perfumy

Jak często się perfumejecie? kupujecie w perfumeriach internetowych? Jakie macie namiary na takie i zaufane perfumerię?
Gzie kupujecie perfumy? Jakie macie swoje ulubione perfumerię oraz zapachy w nich?

Ja przyznam, że już trochę sprytu w temacie nabyłam i teraz głównie kupuję odpowiedniki perfum w wersji de luxe na edp24.pl/ ) i mam i tanie perfumy i trwały zapach.

Przykładowo moje ulubione to Panthera odpowiednik już nieprodukowanej Szarej Pumy, czy Gushi Flower czy Eternity od Calvina Kleina pod numerkiem Pa 151 albo cocoe marybelle zamiast channel mademoisselle czy chelio zamiast chloe

A że każdy z nich kosztuje po 35 zł to nawet jak średnio mi się spodoba, to niewielka strata, bo normalne Channel idą po 400 (wiadomo koszta celebrytów i telewizji robią jednak swoje)

2

Odp: Perfumy

Kończy się jedna fiolka zamawiam następną, ale ubezpieczyłam e-zakupy w banku Raiffeisen, bo raz zdarzyło się, że podesłano mi podróbkę.

3

Odp: Perfumy

W internecie sie boje bo strasznie latwo sie nadziac na podrobki

4

Odp: Perfumy

ja chodze jedynie do perfumerii i drogerii ewentualnie ze sprawdzonych stron w internecie, które oferują oryginalne perfumy. akurat ja uwielbiam piękne zapachy, które rozwijają się w ciągu dnia, więc często nie żałuję na nie pieniążków, ale są też super perfumy, które są za około 100 złotych i są piękne, trwale i mają długi ogon smile

krok po kroku, metr do metra a będzie luźniejsza bluzeczka wink

5

Odp: Perfumy

Perfumerie stacjonarne chociaż ekspedientki irytują strasznie.

„Osiągnęlibyśmy znacznie więcej, gdybyśmy nie uważali niektórych rzeczy za niemożliwe." Vince Lombardi