1

Temat: Czy to może być ciaza ?

Witajcie. Mam pytanie do pań starających się.  Otóż moje cykle przeważnie są 28 dniowe.  Od poprzedniego cyklu zażywam tabletki symvital mama, ostatni okres miałam 16 września, Pani ginekolog kazała przyjść na ust monitoring pęcherzyków gdyż staramy się o dziecko . 27 września był to 12 dzień cyklu , na usg Pani ginekolog stwierdziła że była owulacja bo na usg widać było że pęcherzyk pękł, że mogło to być w nocy.  Kazała wrócić do domu i działać, tak też wróciwszy do domu działalismy z mężejm, dodam że  Dzień wcześniej z mężem się kochaliśmy.rowniez , czyli wychodziło by na to że Dzień przed owulacją.  Tydzień po stosunku dziwnie bolał mnie brzuch , będąc w łazience przy podcieraniu zauważyłam niewielką ilość krwi na papierze, brzuch bolał mnie tak jakbym miała dostać okres.Takie plamienie miałam może że 2-3 dni. Jestem teraz w 23 dniu cyklu A okres mam dostać za jakieś 6 dni. Powiedzcie mi czy to może być ciaza. Testu jak narazie jeszcze nie robiłam. Jest jakaś szansa ? Jak było u was