1

Temat: Płytki do łazienki

Dziewczyny pochwalmy się tutaj aranżacjami swoich łazienek smile

Własnie jestem na etapie remontu swojego domu i zastanawiam sie w jakie płytki łazienkowe zainwestować. Interesuje mnie łazienka nowoczesna ale jednoczesnie przytulna. I ile kosztowały Was płytki?

Dzisiaj mam ochotę na... smile

2 Ostatnio edytowany przez talia (2018-10-09 11:57:56)

Odp: Płytki do łazienki

Z doświadczen mojej siostry wynika,ze nie oplaca sie do końca inwestować w bardzo tanie płytki do łazienki.... Warto jest kupić sobie porządne plytki, które będą wytrzymałe. W koncu tanie płytki z outletów z jakiegoś powodu zostały przecenione.  Siostra kupila w outlecie i nie dośc, ze widać, ze plytki mają rózne odcienie, to jeszcze był problem z ich położeniem na ścianie i podłodze z uwagi na to,ze były krzywe i poszło dużo kleju.

W swojej łazience mam mozaike od Rawdecor Wyglądają bardzo dobrze:
https://www.rawdecor.pl/pl/6-plytki-ceramiczne

Nie mam konkretnie zdjecia mojej łazienki, ale polecam przejrzeć sobie ich aranżacje na stronie.

3

Odp: Płytki do łazienki

My zdecydowaliśmy się na stonowane kolory, nie inwestowaliśmy w płytki z najwyższej półki ale jesteśmy zadowoleni z efektu.

4 Ostatnio edytowany przez altaar (2019-03-13 21:28:52)

Odp: Płytki do łazienki

mimo iż to tylko malowanie, bez płytek to i tak sporo wyszło, nawet trochę pożyczyliśmy pieniędzy w AASA. Całą procedurę załatwiłam przez ich stronę,  nawet pieniądze przelali na konto, nie trzeba było w ogole wychodzic z domu. AASA Polska to  instytucja finansowa ktorej mozna zaufac.

5 Ostatnio edytowany przez kamila80 (2023-08-24 11:28:03)

Odp: Płytki do łazienki

Remont generalny łazienki to jedna z najważniejszych decyzji. Nie ma sensu szukać oszczędności bo przecież robimy to raz na długie lata. Zresztą na rynku znajdziemy wiele produktów w przystępnych cenach i adekwatnej do tego jakości. Warto też oprócz samego wykończenia, zwrócić uwagę na wyposażenie w urządzenia sanitarne. Standardem stają się takie elementy jak zabudowy toalet czy nowoczesne kabiny prysznicowe. Dlatego trzeba się zastanowić czy nie warto wprowadzić jakichś większych zmian. Bardzo ważne jest też by posiadać wysokiej jakości mydło w pianie - https://higiena24.com/109-mydla-w-pianie ponieważ dbanie o higienę rąk jest bardzo ważne w dzisiejszych czasach. Kupując w większych opakowania z pewnością też kupimy produkt taniej.