1

Temat: Do kogo udać się w Warszawie z problemami z cerą

Pomóżcie. Mam niesamowite problemy z cerą.Trądzik, przebarwienia i skóra nie jest już tak ładna i jędrna jak kiedyś. Do kogo udać się w Warszawie z takim właśnie problemem?

2 Ostatnio edytowany przez Katia (2018-10-11 06:29:11)

Odp: Do kogo udać się w Warszawie z problemami z cerą

Polecam wybrac sie do dobrego dermatologa. W sklepach jest wiele kosmetyków na trądzik jednak to,że się reklamują nie znaczy , ze są takie dobre. Niestety ale stosowanie niektórych z nich może dać efekt zupelnie odwrotny do zamierzonego....

Zorientuj sie kiedy wolne terminy na konsultację ma ta klinika:
https://ursynow-ame.pl

Specjalizuje się w leczeniu nawet trudnego trądziku.

Jak już wyleczysz aktywne pryszcze, to polecam kwasy na przebarwienia. Dają naprawdę świetne efekty!

3

Odp: Do kogo udać się w Warszawie z problemami z cerą

Co prawda nie znam dobrego specjalisty stacjonarnego, ale z pewnością, przynajmniej w jakimś stopniu pomogą Ci tutaj lekarzpomaga.pl  Jak będziesz miała chwilkę to myślę, że warto zajrzeć. Oczywiście ostateczna decyzja zależy wyłącznie od Ciebie.

4

Odp: Do kogo udać się w Warszawie z problemami z cerą

Jest trochę dermatologów godnych polecenia, ja Ci chętnie dam namiar na swoją panią doktor i to przyjmującą w ramach NFZ. TAAK można znaleźć na fundusz super specjalistę która leczy człowieka a nie kolejny numerek. Dr Anna Żbikowska-Kostrzewa, przyjmuje w różnych miejscach a na NFZ w przychodni KEN na Ursynowie. Terminy przystępne, na pewno nie długie miesiące czekania.

5

Odp: Do kogo udać się w Warszawie z problemami z cerą

też szukam dobrego specjalisty ale muszę się szybko dostać to raczej prywatnie, ni z tego ni z owego trądzik mi się pojawił a mam już 37 lat, w czasie dojrzewania nawet zero problemów a teraz bolesne ropne krosty, twarz plecy dekolt. myślałam nawet że to może jakaś alergia ale rodzinny stwirrsził trądzik i dał nawet skierowanie do dermatologa ale w tym roku nigdzie się już nie dostanę a ja nie wiem na sylwestra iść z takimi krostami. tego nawet podkład nie chce zakryć za bardzo przed okresem jeszcze więcej wychodzi

6 Ostatnio edytowany przez evelina (2018-12-17 13:51:55)

Odp: Do kogo udać się w Warszawie z problemami z cerą

Moim zdaniem warto udać się do lekarza medycyny estetycznej. Zabiegi przy użyciu lasera powinny pomóc w walce ze zmianami potrądzikowymi. Profesjonalny gabinet oraz opis zabiegu znajdziesz na portalu www.klinikiurody.com.pl

7

Odp: Do kogo udać się w Warszawie z problemami z cerą

Spróbowałabym u dr Alicji Rachuty w Ober Clinic w Śródmieściu. Bardzo wiele dobrego słyszałam na jej temat, mojej koleżance z pracy pomogła wyleczyć trądzik właśnie i dwie inne osoby także ją polecały. Na pewno można też wykonać tam badanie dermatoskopowe w rozsądnej cenie, dowiadywałam się bo mam jedno znamię które niedawno mi się pojawiło i chciałabym je po nowym roku zbadać.

8

Odp: Do kogo udać się w Warszawie z problemami z cerą

Myślę, ze w takiej sytuacji moze ci pomóc jakis zabieg laserowy, ktora rozjaśnia skore, usuwa przebarwienia i tym samym cera staje sie gladsza. Bylam na serii takich zabiegów w warszawskim Melitusie. Dokładniej był to zabieg FRAXEL. Pomógł mi pozbyc sie niechcianych plamek po wypryskach z mlodzienczych lat, a przy okazji skora troche mlodsza sie zrobila, gladsza w dotyku. Zabieg ogolnie jest malo bolesny, bo dostajesz masc znieczulającą smile Przez kilka dni skora jest troche czerwona, wiec warto sobie zrobic wolne, ja na przyklad na zabiegi chodzilam, zeby skora przez weekend sie zregenerowala na spokojnie.

9

Odp: Do kogo udać się w Warszawie z problemami z cerą

Tylko do dermatologa i im szybciej tym lepiej.

10 Ostatnio edytowany przez malinowaen (2019-03-21 16:16:53)

Odp: Do kogo udać się w Warszawie z problemami z cerą

Oczywiście, mogę polecić świetnego dermatologa - dr Ciemerych która ma swoją klinikę https://artederm.pl/ , nie tylko potrafi pomóc uporać się z problemami ale też potrafi dobrać zabieg z zakresu medycyny estetycznej tak żeby skutecznie zniwelować problem z którym do niej przychodzisz i do mnie przemawia takie kompleksowe leczenie