1 2018-10-11 18:13:39

Temat: operacja biustu

Co o tym sadzicie? Po porodzie moje piersi nie wygladają najlepiej i troche nabawilam sie kompleksow z tego powodu... Sadzicie, ze taka operacja jest skomplikowana? Zdarzaja sie powiklania? Chcialabym pojsc na konsultacje do chirurga, ale nie do konca wiem o co zapytac itd.

2 2018-10-12 17:54:48

Odp: operacja biustu

wydaje mi sie, ze operacje powiekszania biustu sa wykonywane tak dlugo, ze komplikacje to rzadkosc, a na pewno implant jest materialem przebadanym pod kazdym kątem, wiec rzadko po kilku latach pojawiają sie jakies problemy i trzeba ponownie operowac. najlepiej udac sie do dobrego chirurga, wypytac o wszystko i wybrac dobre implanty. smile powodzenia!

3 2018-10-14 10:02:00

Operację są bezpieczne, nawet istnieją operacje, które nie wymagają skalpele. Tylko czy na pewno chcesz to zrobić?

4 2018-10-14 23:27:42

ja rozumiem autorkę wątku, bo tez po porodzie bylam zalamana wygladem swoich piersi. dla kogos moze sie to wydac smieszne czy puste, ale jednak biust to atrybut kobiecosci- a maly lub znieksztalcony potrafi stworzyc mase kompleksow...ostatecznie zdecydowalam sie na operacje, tylko tu trzeba dobrze zapoznac sie z tematem, polecam zerknac na implanty mentor- mam ich anatomiczne miseczki i wygladaja super smile

5 2018-10-29 12:45:36

Implanty z Mentora slyszałam, ze ma pani Gosia Rozenek. Co prawda moim zdaniem jej biust trochę za duży, ale muszę przyznac, ze ksztat jest ładny, taki naturalny. Chyba o to wlasnie chodzi przy takich operacjach.

6 2018-11-05 09:41:26

wszystko jest dla ludzi- byle z umiarem smile mysle, ze jesli chirurg dopasuje dobry rozmiar miseczki, nie za duzy, proporcjonalny do sylwetki to zmiana bedzie na plus, nie bedzie sie to tak rzucac w oczy smile

7 2018-11-11 13:32:04

A widzialyscie nowe implanty mentor xtra?? Jestem ciekawa jak to na zywo wyglada. Podobno dają efekt push up smile

8 2018-11-13 13:18:01

ula191 napisał/a:

A widzialyscie nowe implanty mentor xtra?? Jestem ciekawa jak to na zywo wyglada. Podobno dają efekt push up smile

Czytałam o nich na fanpejdżu Mentora. Pewnie troche czasu minie, zanim w necie pojawią sie opinie 'uzytkowniczek' tych implantow, ale mysle, ze o jakosc nie trzeba sie obawiac.

9 2018-11-23 12:06:36

Po nowym roku równiez chce powiekszyc piersi, czaje sie na to juz od kilku lat... w koncu mam kase smile myslalam, ze glownie to trzeba znalezc dobrego chirurga i w sumie to nie wiedzialam, ze sa rozne marki implantow. Myslalam, ze tylko rozmiar sie dopasowuje