1

Temat: Nieregularne miesiączki

Czy istnieje jakiś sposób żeby się uregulowały poza oczywiście leczeniem hormonalnym?

2

Odp: Nieregularne miesiączki

u mnie sprawę załatwiła hormonalna antykoncepcja, odkąd biorę tabletki vines wszystko mam jak w zegareczku, krwawienie na czas i idealnie równe cykle

3

Odp: Nieregularne miesiączki

Zastanów się, czy odpowiednio się odżywasz - możliwe, że w twojej diecie czegoś brakuje, przez co twój organizm nie działa, tak jak powinien.

4

Odp: Nieregularne miesiączki

Nie powinnaś zaniedbywać tych kwestii. Wiem to z własnego doświadczenia. Obecnie jestem na tabletkach hormonalnych i końca leczenia nie widać. Znajdź dobrego specjalistę z tej dziedziny i postaraj się o skonsultowanie z nim możliwie najszybciej. Dodatkowo pomogła mi wiedza lekarzy zrzeszonych przez ten portal lekarzpomaga.pl/pytania-uzytkownikow/ginekologia Jeśli znajdziesz momencik, możesz wejść i ocenić sama, czy warto.

5 Ostatnio edytowany przez marzanna (2018-11-12 10:59:05)

Odp: Nieregularne miesiączki

Tak, zdecydowanie nie wolno tego zaniedbywać a co do tabletek hormonalnych jest na nieregularne miesiączki dobry sposób, ja mam też właśnie tak jak malinowaen tabletki antykoncepcyjne i faktycznie mi pomagają, zresztą jak mi nie wierzycie poczytajcie o tym w tej publikacji http://antykoncepcjanamiare.pl/antykonc … epcyjnymi/

6

Odp: Nieregularne miesiączki

Na regularność miesiączki może mieć wpływ dieta (jeśli nie zaspokajasz wszystkich potrzeb swojego organizmu).
Inaczej warto jest się wybrać do ginekologa, który zaleci odpowiednie badania. Może to być kwestia hormonów.