1

Temat: Kosmetyki Mineralne

Używacie kosmetyków mineralnych? Ja jestem oczarowana i chętnie posłuchałabym czego Wy używacie i który kosmetyk jest Waszym ulubieńcem smile? Ja jestem oczarowana minerałami, mają na prawdę super działanie, nie dość, że w skład podkładu wchodzi około 4-5 naturalnych składników, to jeszcze te składniki mogą leczyć skórę, świetnie kryją, utrzymują się cały dzień i mają dobre pigmenty. Dziwi mnie trochę dlaczego tak mało osób o nich wie, do tego są zdrowe dla każdej cery (nawet najbardziej problematycznej)..

To się podzielcie z czego korzystacie i bez czego z kosmetyków mineralnych już nie wyobrażacie sobie życia smile chętnie sięgnę po coś innego big_smile
Pozdrawiam

2

Odp: Kosmetyki Mineralne

Ja w sumie od niedawna jestem posiadaczką minerałów i w swojej kolekcji mam podkłady i róże, przymierzam się do kupna większej ilości rzeczy. Oczywiście przypasowały mi od samego początku, nie znam dużej ilości firm ale w swoim posiadaniu mam produkty z firm takich jak Everyday Minerals i Lily Lolo smile Obie firmy poleciła mi przyjaciółka, więc ja Tobie też je polecam!!

3

Odp: Kosmetyki Mineralne

Kosmetyki naturalne pozbawione są konserwantów i sztucznych komponentów. Nie uczulają, są więc idealne dla alergików, oraz dla osób z problemami skórnymi. Stworzone są dla osób, które dbają o swoją urodę oraz zdrowie i dbają o otaczający ich świat i naturę. Co raz więcej kobiet i mężczyzn sięga po te własnie kosmetyki i bardzo chwali sobie ich działania

4

Odp: Kosmetyki Mineralne

Tak sobie czytam rózne opinie i zastanawiam czemu w polsce nadal jest taki maly szal na te kosmetyki mineralne.. Przeciez sa mega, na calym swiecie sa mega modne... Ja kupowalam swojego czasu jedne a teraz widze ze sa w polsce tu nawet ich fb earthnicity kosmetyki mineralne mam nadzieje ze wywolają nową modę na kosmetyki smile

5

Odp: Kosmetyki Mineralne

Madzialena chodzi ci o te z uk earthnicity jak się to czyta erfnisity tak? Problem miałam ostatnio by opowiedziec kolzance ;p a wsyt bo dlugo siedziala w Anglii..

6

Odp: Kosmetyki Mineralne

smile Też polecam Earthnicity. Lubię ich produkty za:
+ skład
+ efekt jaki pozostawiają na skórze, nie ma mowy o masce
+ kolory!
+ ciągłe niespodzianki na stronie w postaci rabatów i promocji
+ trwałość
+ wydajność

Przetestowałam naprawdę wiele kosmetyków mineralnych, ale zdecydowanie zwyciężają Earthnicity.

7

Odp: Kosmetyki Mineralne

Używam kosmetyków mineralnych i jestem z nich bardzo zadowolona. Najważniejsze jest to, ze nie zawierają konserwantów, dlatego mają dużo krótszy okres przydatności, a dla mnie alergika to bardzo ważne. Do tego ich działanie jest rewelacyjne na każdą część ciała , w zależności jakiego preparatu użyjemy. Korzystam z Polskiej serii kosmetyków marki APIS. Są produkowane dla gabinetów kosmeptycznych i salonów SPA. Poszukajcie w internecie i wypróbujcie, zachęcam smile

8

Odp: Kosmetyki Mineralne

ja nie jestem zwolenniczką minerałów, u mnie się nie sprawdziły wyglądam jakbym miala suchą skorupę na twarzy, ale z kolei puder bambusowy i ryżowy sa dla mnie genialne

9

Odp: Kosmetyki Mineralne

Widać niektórym nie służy , ja używam olejku kokosowego od lat