1

Temat: zapalenie pęcherza

Co mogę kupic na zapalenie pęcherza, w nocy to był jakiś koszmar, kilka razy wstwałam, nie chcę dzisiaj iść na dyżur bo spędzę pół soboty w kolejkach, a nie wytrzymam do poniedziałku z tm bólem

2

Odp: zapalenie pęcherza

bez recepty to najlepsze jest urofuraginum max, kiedyś byo na receptę. Przez tydzień trzeba brać ale już po paru dniach na pewno poczujesz różnicę, ale nie przrywaj brania tylko te 7 dni bierz, to znany lek i bardzo skuteczny, dużo też pij, szybciej wypłuczesz bakterie

3

Odp: zapalenie pęcherza

Też polecam coś z furaginą. Ale z mojego doświadczenia wynika, że to tylko doraźne i warto iść do lekarza i porządnie to przeleczyć, bo na pewno wróci.

4

Odp: zapalenie pęcherza

furagina jest znanym od lat środkiem na pęcherz, tak jak pisałam lepiej kupić urofuraignum max bo ma mniej tabletek, a też jest bardzo skuteczny, kiedyś furagina była na recept teraz na szcżęscie można kupić bez, co jakiś czas się przydaje

5

Odp: zapalenie pęcherza

Doraźnie rzeczywiście urofaginum, ale do lekarza i tak warto by było się wybrać.

6

Odp: zapalenie pęcherza

Na mnie najlepiej działają tabletki urofuraginum max. Po 2-3 dniach powinno przestać cię boleć, ale nie możesz przerwać terapii bo to nie będzie miało najmniejszego sensu. Dużo pij! Najlepiej woda z cytryną lub sok żurawinowy

7

Odp: zapalenie pęcherza

Z naturalnych metod polecam zdecydowanie żurawinę, można je jeść suszone jak rodzynki albo w formie soku, dostępne są w sklepach zielarskich i aptekach.

8

Odp: zapalenie pęcherza

Żurawina to bardzo dobry pomysł, do tego picie dużych ilości wody, która pomaga wypłukiwać bakterie z pęcherza. Do tego koniecznie kup urofuraginum max, już po krótkim czasie poczujesz znaczną ulgę. Pamiętaj tylko aby brać pełny tydzień i nie przerywać bo niedoleczne zapalenie pęcherza lubi wracać

9

Odp: zapalenie pęcherza

Ja również bardzo polecam ten lek urofuraginum max na zapalenie pęcherza jest niezastąpiony. Rok temu poleciła mi go moja babcia, która zaufała mu już dawno i zawsze miała go pod ręką, a teraz zagościł na stałe u mnie w apteczce. U nas w rodzinie zapalenie pęcherza towarzyszyło zawsze także dobrze, że jest coś takiego jak urofuraginum.

10

Odp: zapalenie pęcherza

Do lekarza najlepiej iść szczególnie jak się sytuacja powtarza. mnie raz dopadło takie zapalenie że sama krew mi prawie leciała... od razu dostałam skierowanie do urologa. Chodzę do dr Nowakowskiego w Ober Clinic w Warszawie i go serdecznie polecam. Wspaniały człowiek i bardzo dobry specjalista. Nie ma problemów z zapisem, cenowo ok.

11

Odp: zapalenie pęcherza

ja tam nawet nie idę do lekarza jak mam zapalenie są leki przecież można furagin bez recepty już kupić dużo pić zurawine jesc i przejdzie

12

Odp: zapalenie pęcherza

Ja Was absolutnie nie chce straszyć ale jak sama miałam nawroty zapalenia pęcherza i czasami leczyłam się sama to pewnego momentu zaczęłam siusiać już czystą krwią sad zaczęły się badania, nerwy, bo to bardzo poważny objaw sad ale na szczęście trafiłam do super lekarzy w szpitalu Mazovia w Warszawie, mają bardzo dobre warunki i metody badania i leczenia nowoczesne. Dokładnie mnie przebadali i okazało się, że to na szczęście nie jest nowotwór smile teraz jak tylko mam problemy to do tej poradni chodzę i się leczę u urologa. Z każdego zapalenia.

13

Odp: zapalenie pęcherza

Ostre zapalenie powinno być skonsultowane z lekarzem bo może przerodzić się w coś poważniejszego. Poza tym ja osobiście jak zaczęłam zabezpieczać się mechanicznie diafragma caya, to przestałam mieć problemy z zakażeniami, również z pęcherzem. A nie mam stałego partnera sxs.

14

Odp: zapalenie pęcherza

Wiaderko zaparz rumianek na brzeg wiaderka gruby ręcznik żeby wygodnie siedzieć i nakryć się kocem. Później jak jesteś rozgrzana to pod kołdrę i termofor lub butelka z ciepła wodą.

Możesz sobie tez poczytac o lekach ziołowych;
https://produktybonifraterskie.pl/bonif … i-ziolowe/

Jeśli takie metody nie pomoga, pozostaje konsultacja z lekarzem.