Temat: Problem zdrowotny

Witam zauważyłam taki problem.
Raz jest mi zimno raz gorąco i ledwo stoję na nogach.
Jest mi słabo i duszno
łupanie w głowie oraz ciężkie oddychanie co to może być ?

2

Odp: Problem zdrowotny

A jakieś badania robiłaś? Moja mama miała podobnie, zrobiła taki pakiet badań z tej akcji Zdrowa jesień   ( tam można na ich stronie pobrać bon) i tam jakieś problemy z tarczycą wyszły. Moim zdaniem badania by się przydały i wizyta u lekarza, lepiej takich rzeczy nie lekceważyć

3

Odp: Problem zdrowotny

Hej. Mam pytanie, odnosnie łuszczenia się skóry. Po wakacjach była bardzo wysuszona i tak to się skończyło. Dużo osób polecało mi kuracje z ekstraktu z dąbrówki, podobno bardzo skuteczne. Słyszeliście może coś o tym?

4

Odp: Problem zdrowotny

kicia88 napisał/a:

Hej. Mam pytanie, odnosnie łuszczenia się skóry. Po wakacjach była bardzo wysuszona i tak to się skończyło. Dużo osób polecało mi kuracje z ekstraktu z dąbrówki, podobno bardzo skuteczne. Słyszeliście może coś o tym?

Ja polecam aloes smile Sama korzystam po tym jak tutaj się o nim dowiedziałam drmedicus.pl/niezwykly-aloes-poznaj-niesamowite-wlasciwosci/
Kupiłam w Hebe maść, ma 99% aloesu, to z tej serii koreańskich kosmetyków, córka mi poleciła. Takie duże zielone opakowanie. Naprawdę genialny na skórę. A jeśli nie będzie działać to polecam iść do dermatologa smile