1

Temat: Sinial - opinie o kremie

Mam problem ze skórką pomarańczową już od długiego, długiego czasu. W końcu postanowiłam coś z tym zrobić, bo jednak bardzo mocno obniża to moją samoocenę, mam kompleksy. Nie ma mowy o wyjściu na basen czy plażę.
Zaczęłam ćwiczyć, zmieniłam dietę, teraz został mi tylko wybór dobrego kremu. Ostatnio natknęłam się na Sinial i zaczęłam się zastanawiać, czy będzie dobry. Któraś z was coś o nim wie? Któraś używała? Chętnie przyjmę wszystkie opinie. smile

2

Odp: Sinial - opinie o kremie

Kojarzę go, moja koleżanka sobie go kupiła i powiem ci, że dało się zauważyć sensowną dietę.
Ale ostrzegam cię - nie oczekuj cudów, bo jeśli zamierzasz nic nie robić i tylko wcierać krem, to raczej nic z tego nie wyjdzie. Potrzebne są jeszcze ćwiczenia i zmiana diety - i to co najmniej. Warto poczytać o tym więcej.
Mimo wszystko dobry, skuteczny krem jest chyba podstawą - bo to on dostarcza najwięcej substancji odżywczych potrzebnych skórze, a do tego Sinial będzie całkiem w porządku.

3

Odp: Sinial - opinie o kremie

Wiola38, chyba miałaś na myśli "sensowną poprawę". wink
Korzystam z Siniala już od miesiąca. Oczywiście nie ograniczam się tylko do niego, jeśli chodzi o walkę z cellulitem, bo także zdrowo się odżywiam (ze szczególnym uwzględnieniem produktów pomocnych w pozbywaniu się cellulitu), regularnie ćwiczę i stosuję masażer. O ile bez kremu było widać jakieś tam postępy, to kiedy dorzuciłam do tego wszystkiego Sinial - wszystko poszło jak z kopyta. big_smile Moje uda już po tygodniu kremowania wyglądają o wiele, wiele lepiej.
Przy tym racze mam skórę skłonną do podrażnień i dziwnych reakcji, a Sinial nic takiego nie wywołał. To naprwadę skuteczny, naturalny krem.

4

Odp: Sinial - opinie o kremie

O, to mnie zaciekawiłaś wertoniko. Już po tygodniu? To naprawdę szybko pojawiła się poprawa. Aż trudno uwierzyć. big_smile Chyba rzeczywiście się skusze.
Zastanawiam się też nad składem, bo na pewno jest naturalny, ale czy nie jest drażniący w jakiś sposób? mam wrażliwą skórę, dlatego o tym mtślę.

5

Odp: Sinial - opinie o kremie

tydzień to rzeczywiście bardzo krótko ! jestem pod wrażeniem ! ale tak ja piszecie sam krem nie wystarczy ważne są regularne ćwiczenia i zdrowy styl życia

6 Ostatnio edytowany przez Wiola38 (2018-11-23 16:02:33)

Odp: Sinial - opinie o kremie

evelina napisał/a:

tydzień to rzeczywiście bardzo krótko ! jestem pod wrażeniem ! ale tak ja piszecie sam krem nie wystarczy ważne są regularne ćwiczenia i zdrowy styl życia

No zdecydowanie. Ćwiczenia, dieta i aktywny styl życia to bardzo ważne rzeczy. Znalazłem na blogu Siniala posta o najpopularniejszych sposobach na cellulit. Może komuś się przyda. smile

7

Odp: Sinial - opinie o kremie

O, bardzo ciekawy artykuł. Zdecydowanie się zastosuję. wink

8

Odp: Sinial - opinie o kremie

Mara35 napisał/a:

O, to mnie zaciekawiłaś wertoniko. Już po tygodniu? To naprawdę szybko pojawiła się poprawa. Aż trudno uwierzyć. big_smile Chyba rzeczywiście się skusze.
Zastanawiam się też nad składem, bo na pewno jest naturalny, ale czy nie jest drażniący w jakiś sposób? mam wrażliwą skórę, dlatego o tym mtślę.

Po tygodniu na Sinialu to sa takie pierwsze-pierwsze efekty, ale żeby byly faktycznie powazne zmiany to nie czarujmy sie, trzeba poczekać ze trzy razy tyle. To i tak szybko, ale warto mieć świadomość ;D

9

Odp: Sinial - opinie o kremie

Nie no, tydzien to zdecydowanie nie, ale ogolem to efekty sa rzeczywiscie ladnie widoczne a sam sinial na szczescie nie obciaza skory. Tylko pompka mnie troche wkurza no i dostepny tylko przez zamowienie, eh tongue

10

Odp: Sinial - opinie o kremie

Tez od jakiegos czasu uzywam tego siniala i nie powiem, podoba mi sie. Ma dobre wchlanianie i przyjemny zapach, widac po nim poprawę stanu skóry - co jest jednak przydatne na diecie kiedy moglaby robic sie np. wiotka. Jeszcze nie zdecydowalam czy wezme nastepna butelke, ale w sumie czemu nie.