1

Temat: Kosmetyki naturalne

Dziewczyny lubicie kosmetyki naturalne? jeśli tak to jakich producentów polecicie?

Sama polecam Sylveco oraz biolaven. Dwie dobre polskie firmy

2 Ostatnio edytowany przez olha (2018-10-31 14:06:04)

Odp: Kosmetyki naturalne

Znam je i rowniez je cenię smile . Jakiś czas temu zaczełam się przekonywać do kosmetyków polskich producentów. Zauważyłam,że w wielu przypadkach są tak samo skuteczne jak kosmetyki drogich zagranicznych firm. Świetne są na przykład kosmetyki firmy Pollena Ewa. Albo droższa seria tej firmy Irena Eris. Dobre sa jeszcze kremy do twarzy marki Ava. Są naturalne, niedrogie oraz nie zawierają w sobie parabenów. Trudno jest je niestety znaleźć w popularnych drogeriach takich jak rossman czy też natura gdzie królują kosmetyki zagranicznych firm. W sieci również oczywiście.

Jak dla mnie hitem jest ten krem na dzień
https://www.pollenaewa.com.pl/nasze-mar … cy-rumien/

Działa przeciwzmarszczkowo,jednocześnie łagodzi rumień.

Dzisiaj mam ochotę na... smile

3

Odp: Kosmetyki naturalne

Dopisuję Botame, które regularnie kupuję na doz.pl - świetnie działają na skórę, a już najbardziej to kocham aloes.

4 Ostatnio edytowany przez malinowaen (2019-03-21 22:33:42)

Odp: Kosmetyki naturalne

Moje ulubione to fresh&natural bo maja bardzo dobry,bogaty skład, są naturalne, wegańskie i ekologiczne, poza tym kosmetyki http://freshandnatural.pl/pl/produkty/ nie są testowane na zwierzętach i nie mają w składzie sztucznych wypełniaczy zapychających pory

Odp: Kosmetyki naturalne

Jest dużo fajnych polskich firm, które produkują naturalne kosmetyki tylko nikt ich jakoś nie ogłasza sad

6

Odp: Kosmetyki naturalne

zdecydowanie się z tym zgadzam, genialne kosmetyki ma też ravina, są  przede wszystkim naturalne, a niektóre w ofercie mają kosmetyki wegańskie, no jak dla mnie bomba smile

7 Ostatnio edytowany przez słomka (2019-03-29 10:22:23)

Odp: Kosmetyki naturalne

Ja uwielbiam markę botame, jest dostępna w aptekach doz.pl. Na prawdę świetne i całkiem niedrogie kosmetyki.
https://www.doz.pl/apteka/szukaj?search=botame

8

Odp: Kosmetyki naturalne

Ja bardzo lubie koemstyki naturalne i staram sie stosowac praktycznie tlyko je. Zauwazylam, ze od kiedy przerzucilam sie na nie ze zwyklych to moja skora wyglada o wiele lepiej.

9

Odp: Kosmetyki naturalne

Naturalne kosmetyki to jest cudo, bo w sumie wiadomo co w tym kosmetyku jest i jak ma działać to działa. Ja już tylko używam naturalnych i nie żałuję smile nie widzę aż tak ciężkich problemów z porami

...Więc kimże w końcu jesteś?
- Jam częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie czyni dobro.

10

Odp: Kosmetyki naturalne

tylko naturalne kosmetyki!! żadnych innych już nawet nie ruszam, bo wiem, ze to nie ma sensu - bardzo czeto po innych miałam zapchane pory albo wychodziły mi pryszcze ;/

Po cóż – pomyślała – udawać dwie osoby na raz, kiedy ledwie wystarczy mnie na jedną, godną szacunku osobę?

11

Odp: Kosmetyki naturalne

Ja lubię kosmetyki z konopii

12

Odp: Kosmetyki naturalne

Ja korzystam tylko z naturalnych kosmetyków. Do nakładania na twarz i ogólnie na ciało. Makijaż tak samo wszystko dermo i naturalny skład.

„Osiągnęlibyśmy znacznie więcej, gdybyśmy nie uważali niektórych rzeczy za niemożliwe." Vince Lombardi

13

Odp: Kosmetyki naturalne

Ja lubie mniejsze polskie firmy produkujące naturalne kosmetyki.

14 Ostatnio edytowany przez Marzenka (2019-04-11 11:28:57)

Odp: Kosmetyki naturalne

Aliszja napisał/a:

Ja lubie mniejsze polskie firmy produkujące naturalne kosmetyki.

Również lubię. Od jakiegoś czasu interesuję się składami kosmetyków, nauczyłam się czytać takie składy tak wiec wiem w miarę na jakie składniki powinnam zwracać uwagę oraz jakich powinnam unikać. I przekonałam się,ze polskie firmy z kosmetykami potrafią oferować o wiele lepsze w skladzie kosmetyki niż największe koncerny kosmetyczne, które często jadą jedynie na reklamie.
Kilka dobrych firm z kosmetykami
biolaven
resibio
organique
4 szpaki
Wspaniałe działanie na skórę mogą mieć równiez kosmetyki z konopii, które są do zamówienia przez internet: https://konopnysklep.com.pl/kosmetyki/ -  szczególnie polecane są w przypadku cery suchej oraz ze skłonnościami do atopii.

15 Ostatnio edytowany przez marzanna (2019-04-25 13:58:49)

Odp: Kosmetyki naturalne

TYLKO naturalne kosmetyki! Te wszystkie dodatki w drogeryjnych produktach mogą bardzo uczulić, przynajmniej ze mną tak jest. Teraz testuję nową markę https://www.bebiocosmetiqs.pl/

16

Odp: Kosmetyki naturalne

Dołączam do poleceń Botame z doz.pl. Jestem zachwycona tymi kosmetykami. Zresztą zobaczycie składy, a też się w nich zakochacie smile

17

Odp: Kosmetyki naturalne

Dzięki dziewczyny za polecenie! Nie używałam jeszcze tych kosmetyków.  Jakiś czas temu znalazłam świetne produkty naturalne z Bielendy i można powiedzieć, że była to miość od pierwszego wejrzenia smile Mój ulubiony produkt to Krem przeciwzmarszczkowy z olejem z czarnuszki i czystkiem . Nie mam jeszcze skończonych 30 lat, ale produkt bardzo dobrze nawilża i odżywia skórę, ponad to to trochę działanie zapobiegawcze.

18

Odp: Kosmetyki naturalne

Warto postawić na kosmetyki, które wytwarza się z roślin, rosnących w ekologicznie czystych regionach Maroka. Chodzi np. o tamtejsze drzewa arganowe, opuncję figową czy czarnuszkę siewną. Wytwarza się z nich, tradycyjnymi metodami, cenne oleje, które można stosować zarówno na skórę, jak i doustnie.

marokosklep. com

marokosklep.com