Temat: zapalenie pęcherza jakie leki

Witam, czy któraś z was brała urofuraginum na zapalenie pęcherza? Kupiłam dzisiaj, jestem po dwóch dawkach czy jutro już bedzie lepiej? Mam rano dać znać w pracy czy się zjawię czy szukać zastępstwa, na razie nie jest za dobrze ale pewnie za krótko żeby efekt się już pojawił

2

Odp: zapalenie pęcherza jakie leki

możliwe, że tak zależy od organizmu i siły zapalenia

3

Odp: zapalenie pęcherza jakie leki

Pewnie będzie lepiej, ale wybierz się do lekarza - niewyleczone do końca zapalenie pęcherza może powrócić i pewnie tak będzie. Lekarz pierwszego kontaktu zleci badanie moczu itd i będzie wiadomo skąd infekcja

4

Odp: zapalenie pęcherza jakie leki

lekarz kazał mi brać urofuraginum max przez tydzień, tak zrobiłam i zapalenie już przeszło. Powiedział żeby następnym razem jak coś takiego się działo to żeby samemu kupić ten lek , bo jest bez recepty. Oby był spokój na dłużej bo to było straszne.

5

Odp: zapalenie pęcherza jakie leki

Warto popytać w tej kwestii znajomych. Według mnie jest to bardzo dobre rozwiązanie.

Czy nie lepiej byłoby zamiast tępić zło szerzyć dobro? – Antoine Marie Roger de Saint-Exupéry

6

Odp: zapalenie pęcherza jakie leki

Przy zapaleniu pęcherza lub tendencji do zapalenia warto pomyśleć również o zmianie nawyków żywieniowych. W niektórych przypadkach ograniczenie spożycia cukrów pomaga w zniwelowaniu ryzyka częstego występowania zapalenia.