1

Temat: Zestaw Absolut Daymoist CLR opinie

mam bardzo zniszczone suche wlosy (glownie dzieki nierozsadnemu farbowaniu hmm) i czytałam opinie, ze ten zestaw jest dobry w takich sytuacjach. ktoras z was moze go uzywa? tam jest szampon i odzywka. nie znam tej marki i nie wiem czy warto zamawiac??

2

Odp: Zestaw Absolut Daymoist CLR opinie

Nie znam tej nazwy. Co to za marka?

3

Odp: Zestaw Absolut Daymoist CLR opinie

Inoar. Ja akurat znam i polecam. To marka typowo fryzjerska, używana w salonach... to chyba mówi samo za siebie :-)

4

Odp: Zestaw Absolut Daymoist CLR opinie

Mam ten zestaw i jeśli faktycznie masz zniszczone włosy to gorąco polecam. Kupiłam go za poleceniem fryzjerki. Myślałam, że moich włosów nic nie odratuje (młodzieńcze pomysły w stylu farbowanie, rozjaśnianie, prostowanie odbiły się na ich kondycji). Ale ten szampon i maska naprawdę dobrze nawilżają, wzmacniają włosy. wcześniej miałam straszne siano, a teraz w końcu włoski są mięciutkie i zadbane.

5

Odp: Zestaw Absolut Daymoist CLR opinie

dzieki, zachecilas mnie swoja opinia ;D tez mam bardzozniszczone wlosy, juz nie wiem jak je czesac, pielegnowac, wiec chyba postawie na inoar

6

Odp: Zestaw Absolut Daymoist CLR opinie

hej autorko, czy mozesz podzielic sie swomi spostrzezeniami o tym zestawie? tez mam zniszczone wlosy, glownie mega suche i takiesianowate w dotyku. probowalam wielu odżywek, ale nic nie pomaga. moze ten absolut cos zadziala...a jak nie to chybapojde do fryzjera na zabieg.

7

Odp: Zestaw Absolut Daymoist CLR opinie

hej hej, skusilam sie ostatecznie na absolut daymoist z inoar i tobie rowniez polecam smile) juz pokilku aplikacjach włosy odżyły, zmiekczyly sie, na pewno rozczesywanie nie bylo juz takie uciazliwe (wczesniej strasznie musialam je szarpac, bo robily mi sie kołtuny). takze sprobuj sobie!!