1 2018-12-11 09:31:52

Temat: Szukam chirurga plastycznego w Krakowie

Chodzi tutaj o powazniejsza operację. Mianowicie o powiekszanie biustu. Do jakiego lekarza warto jest się wybrac na ten zabieg?

2 2018-12-11 13:42:46

Odp: Szukam chirurga plastycznego w Krakowie

Mialam taki zabieg u doktor Raczkowskiej Muraszko w Krakowie. Tutaj jest kontakt: Pani doktor ma swoj gabinet na Grzegórzeckiej.
https://www.raczkowska.pl
Decydując się na operacje podniesienia piersi z rekonstrukcja brodawek nie oczekiwałam wielkich cudów, dlatego umówiłam się na drugi etap operacji-implanty. Teraz jestem 2tygodnie po pierwszej operacji i mogę śmiało powiedzieć, ze moje piersi wyglądają naprawdę cudownie. I nie wiem czy będe się decydowała na implanty bo nie wiem czy będą mi potrzebne.

Jestem ogólnie bardzo wdzięczna i bardzo zadowolona, że się zdecydowałam na zabieg.

Ostatnio edytowany przez olha (2018-12-11 13:42:51)

3 2019-01-07 20:02:38

Nie znam dobrego chirurga w Krakowie, ale na południu Polski mogę Ci polecić dr Jarlińskiego we Wrocławiu albo dr Łątkowskiego w Polanicy Zdrój. Obaj sa o tyle dobrzy, ze pracują na implantach marki Mentor. TO najbezpieczniejszy producent o niskim odsetku powiklan. A miseczki wygladaja naprawde naturalnie i ladnie.

4 2019-01-08 15:08:42

Moim zdaniem warto skorzystać z wyszukiwarki kliniki medycyny i chirurgii plastycznej, którą znajdziesz na portalu www.klinikiurody.com.pl dodatkowo znajdziesz tam porady i praktyczne informacje dotyczące zabiegu

Ostatnio edytowany przez evelina (2019-01-08 15:09:03)