1

Temat: Na jaki masaż najlepiej się wybrać?

Chciałabym wybrać sie na jakiś relaksujący masaż....

Co będzie najlepsze?

2 Ostatnio edytowany przez Marzenka (2018-12-12 09:53:52)

Odp: Na jaki masaż najlepiej się wybrać?

Zastanów się nad masażem gorącymi kamieniami. Najczęściej oferowany jest przez gabinety odnowy biologicznej, a jego głównym zadaniem jest przyśpieszenie procesu regeneracji organizmu. Do masażu używa się specjalnych bazaltowych kamieni pochodzenia wulkanicznego, które dzięki wieloletniej i naturalnej obróbce falami morskimi mogą być używane do celów terapeutycznych. Są one specjalnie dobrane pod względem kształtu. Ciepłe kamienie mają zastosowanie termoterapeutyczne, poza tym łączy się tu techniki masażu klasycznego oraz drenażu limfatycznego.
Jest spokojny i naprawdę można się w jego trakcie maksymalnie zrelaksować. Sam go uwielbiam!
http://rehabilitacjakrakow.com.pl/najba … je-masazu/

3 Ostatnio edytowany przez jamka3 (2019-02-17 23:49:07)

Odp: Na jaki masaż najlepiej się wybrać?

Najlepiej połączyć przyjemne z pożytecznym i pójść na masaż leczniczy który odpowiednio wykonany będzie także niesamowitym relaksem dla ciała. Ostatnio modne stały się masaże dla dwojga, można na taki zapisać się w salonie masażu http://caelesti.pl w Warszawie oczywiście wiele innych można również tam oferują, wykonywane przez profesjonalnych masażystów z odpowiednimi kwalifikacjami.

4 Ostatnio edytowany przez julala1 (2019-02-19 09:39:56)

Odp: Na jaki masaż najlepiej się wybrać?

Ja jestem fanką masażu tajskiego, ajuwerdyjskiego i drenażu limfatycznego. Przy wyborze masażysty czy fizjoterapeuty warto kierować się opiniami w internecie, np. na stronie https://kuuma.pl/masaz/warszawa znajdziesz wielu takich specjalistów z Warszawy, poczytasz o nich opinię i w razie czego od razu zarezerwujesz wizytę.

Julka

5

Odp: Na jaki masaż najlepiej się wybrać?

Jamka3, w 100% się zgadzam. Chodzę na masaże lecznicze do wykwalifikowanych fizjoterapeutów. Taki masaż i relaksuje, i daje ulgę moim plecom. Najlepiej działa seria masaży, ale już jeden przynosi pozytywne efekty.

6

Odp: Na jaki masaż najlepiej się wybrać?

W CM Panorama w Radzyminie chodzę na rehabilitacje i na masaże, myślę że tam mają właśnie najlepszych fizjoterapeutów. Naprawdę się znają na tym co robią, po takim masażu czuję się jak nowo narodzona! mam też pewne problemy z kręgosłupem i od czasu do czasu chodzę na zabiegi, wiecie, że nie mam problemów i ataków dzięki temu? to jest super sprawa.

7 Ostatnio edytowany przez JandaM (2019-07-15 08:24:44)

Odp: Na jaki masaż najlepiej się wybrać?

Masaż jest na pewno bardzo dobrym pomysłem. Jeżeli jednak zmagamy się z różnego typu schorzeniami, fajnie byłoby postawić np. na ofertę, jaką ma do zaproponowania organizator turnusów rehabilitacyjnych krynica zdrój - ORW Panorama. Wybór dostępnych tam terapii jest naprawdę duży i bez względu na to, czy mamy problem z poruszaniem się, czy też generalnie chcemy odzyskać siły, wybranie się tam będzie świetnym pomysłem:).

Odp: Na jaki masaż najlepiej się wybrać?

Ciekawa lokalizacja.