1

Temat: Powiększanie ust Warszawa

Gdzie w Warszawie polecicie udać się na powiekszenie ust? I jaki jest efekt?

Dzisiaj mam ochotę na... smile

2 Ostatnio edytowany przez Marzenka (2018-12-12 09:55:23)

Odp: Powiększanie ust Warszawa

Po wstrzyknięciu kwasu hialuronowego w usta następuje wypełnienie nim ust, ponadto kwas hialuronowy stymuluje produkcję kolagenu, co nadaje ustom objętości i sprężystości. Tym samym fizyczny efekt zwiększenia objętości przez kwas hialuronowy jest potęgowany przez uruchomienie naturalnych procesów regeneracyjnych skóry. To jaka ilość będzie wstrzyknięta zależy od ust i powinna zostać dobrana przez lekarza.
W Warszawie polecam tę klinikę:
https://ursynow-ame.pl/zabiegi/modelowa … zanie-ust/

Pełen profesjonalizm.

3 Ostatnio edytowany przez evelina (2018-12-14 12:52:05)

Odp: Powiększanie ust Warszawa

W poszukiwaniu profesjonalnego gabinetu medycyny estetycznej skorzystałam z portalu www.klinikiurody.com.pl który okazał się bardzo pomocny w wyborze gabinetu.

4

Odp: Powiększanie ust Warszawa

Na nawilżanie i powiększanie ust do Radzymina do CM Panorama się warto udać, dr Bembenek jest tam specjalistką medycyny estetycznej. Efekt jest super po zabiegu u niej, koleżanka robiła to usta obłędnie wyglądają, bardzo naturalnie ale różnica duuża. 3 miesiące temu robiła i cały czas jest ok także myślę że i trwałe efekty, gdzieś czytałam że po miesiącu już kwas się wchłonął. Cenowo z tego co mówiła też taniej niż w stolicy. A do Radzymina się w 20 minut można dostać.