1 2012-09-14 08:41:32

Temat: Jakie są zasady trwałego makijażu?

Drogie koleżanki poradźcie co zrobić, aby makijaż był piękny przez cały dzień? Wychodząc z domu makijaż oczywiście jest w idealnym stanie, ale z każdą godziną jest coraz gorzej. W pracy nie mam ani czasu, ani ochoty na poprawki. Co mogę stosować, aby był trwalszy i utrzymywał się w dobrym stanie do godziny 16:00?

2 2012-09-15 13:16:12

Odp: Jakie są zasady trwałego makijażu?

Słyszałam, że aby utrwalić makijaż warto przed wyjściem wejść np. do zaparowanej łazienki, wtedy makijaż pod wpływem ciepła stapia się idealnie z naszą cerą ale nie spływa.
Na dzień polecam stosowac bazy pod makijaż i puder sypki, po nałożeniu fluidu.

3 2012-09-24 19:30:47

Najważniejsza jest baza. Baza musi być dobrej jakości.

4 2014-08-25 14:22:04

Jeśli chcesz, by makijaż wykonany rano przetrwał aż do wieczora, możesz zastosować utrwalające go kosmetyki. Baza pod makijaż bardzo dobrze utrzymuje go na skórze. Niektóre bazy zawierają nawilżające witaminy czy łagodzące podrażnienia olejki roślinne. Nie zapomnij także o bazie pod cienie do powiek. Oprócz podkładu, nałóż miękkim pędzlem również puder. Pomalowaną twarz delikatnie spryskaj z większej odległości wodą termalną, która sprawi, że cząsteczki pudru połączą się ze sobą i makijaż stanie się trwalszy. A jeśli chcesz naprawdę trwały makijaż to polecam makijaż permanentny, który naturalnie podkreśli urodę smile

5 2017-05-13 21:42:36

Hej, ja kiedyś miałam fajny puder transparentny z Art deco- on ładnie utrwalał podkład i trzymał się cały dzień bez poprawek smile Z kolei jeśli chodzi o np. brwi- to może warto skusić się na makijaż permanentny? Sama się na to zdecydowałam i polecam- pani Kossakowska z salonu Jest pięknie zrobiła mi brwi ombre i wygladają mega ladnie. No i nie muszę ich malować, brwi są śliczne i zadbane 24 h na dobę big_smile