Temat: Przytulne mieszkanie

Dzień dobry, powiedzcie proszę gdzie robicie zakupy meblowe. Niedługo będziemy z mężem meblować nasze nowe mieszkanie, a u mnie pustka w głowie. Zwiedziliśmy chyba wszystkie markety/meblowe w okolicach Wrocławia i nic mi sie nie podoba. Marzy mi się przytulny salon, żadnych bieli i szarości, a tu wszędzie to samo. Polecicie jakiś ciekawy sklep?

2 Ostatnio edytowany przez furnel6 (2019-01-04 12:45:14)

Odp: Przytulne mieszkanie

Ważne, żeby urządzane mieszkanie miało swój własny styl. Warto poczytać sobie w tym celu takie artykuły jak na przykład tu http://projektanciwnetrz.com/styl-w-kuchni/ smile

Bardziej od pieniędzy, potrzebujesz miłości. Miłość to siła nabywcza szczęścia.

3 Ostatnio edytowany przez Giez (2019-03-21 12:45:02)

Odp: Przytulne mieszkanie

A gdzie polecacie kupić tapety? Czy takie tapety jak tutaj są ok? Co na ten temat sądzicie?

Gdybyż to było takie proste, gdyby miłość można było leczyć jak kaca, wybić klin klinem...

4

Odp: Przytulne mieszkanie

westwing i westwingnow głównie smile dużo fajnych mebli, których w sieciówkach raczej nie dostaniecie smile

5 Ostatnio edytowany przez madziaO (2019-04-18 18:20:44)

Odp: Przytulne mieszkanie

Być może te niecodzienne ulepszenia mogą tak bardzo mu nie przypaść do gustu, że potencjalny kupiec weźmie pod uwagę koszty usunięcia takich elementów. mieszkania rzeszów
Z tego też powodu nie należy ponadprzeciętnego wystroju zaliczać do puli „inwestycja”, niestety argumentacja „na remont łazienki wydałem 50 tysięcy złotych” nie podniesie docelowej ceny w przypadku sprzedaży.

6

Odp: Przytulne mieszkanie

Ja uwielbiam ciepłe, oryginalne dodatki do mieszkania. Ostatnio odkryłam Sklep Afrykański i przepadłam smile Mają piękne dodatki, stworzone własnoręcznie przez afrykańskich artystów, na pewno niepowtarzalne.