1

Temat: Dziewczyny jakie kursy kosmetyczne polecicie?

Jestem wypalona w obecnym zawodzie i zastanawiam się czy nie przerzucić się na kosmetyczkę bo od zawsze się tym pasjonowałam.....

Gdzie polecicie robić kursy czy mozę jednak zapisać się na studia?

2 Ostatnio edytowany przez talia (2018-12-24 09:11:59)

Odp: Dziewczyny jakie kursy kosmetyczne polecicie?

Moim zdaniem lepsze beda kursy.Nie twierdze.ze studia są złe ale zauważ, ze to praktycznie kilka lat nauki a równiez nie masz pewności czy na studiach będziesz miala praktykę czy głównie teorię ( z mojego doświadczenia wynika, ze jest to jednak głównie teoria....).

Polecam Ci tutaj kursy kosmetyczne w Beauty Nova:
https://beautynova.pl  - na stronie jest rozpisany ich terminarz i mozesz sobie poczytać na jakie kursy możesz się tam zapisać

wszystko jest prowadzone przez profesjonalnych szkoleniowców
bardzo dokładnie tłumaczą jak wykonywać zabiegi
poza tym dostajesz certyfikat

3

Odp: Dziewczyny jakie kursy kosmetyczne polecicie?

Dzięki wielkie za interesujące porady. Jestem pewien, że mi się one przydadzą.

Sztuka jest arystokratyczna do szpiku kości, jak książę krwi. Jest zaprzeczeniem równości i uwielbieniem wyższości.

4 Ostatnio edytowany przez Walewska (2019-05-17 06:47:46)

Odp: Dziewczyny jakie kursy kosmetyczne polecicie?

gevra napisał/a:

Jestem wypalona w obecnym zawodzie i zastanawiam się czy nie przerzucić się na kosmetyczkę bo od zawsze się tym pasjonowałam.....

Gdzie polecicie robić kursy czy mozę jednak zapisać się na studia?

Studia kosmetologiczne kosztują duzo oraz będziesz musiała mieć 5 lat wolnego czasu aby je ukończyć. Tak więc polecam dobrze zastanowić się nad tym czy rzeczywiście chcesz się na nie wybrać. Moim zdaniem lepiej tak jak tutaj osoba powyżej pisze wybrać się na kursy kosmetycznze

trwają krócej
przekazują realne informacje z danej dziedziny
warto jest przy tym poszukać ośrodka, w ktorym nauczają nas osoby, które rzeczywiście mają duże doświadczenie w dziedzinie i będą w stanie przekazać realną wiedze....

Ze swojej strony polecam Lukomades:
https://lukomades.pl/medycyna-estetyczna-szkolenia/
Jest to szkoła kosmetyczna w Gliwicach. Prowadzone są tam szkolenia kosmetyczne, ale również z zakresu medycyny estetycznej.