Temat: alergia na roztocza - najważniejsze kroki

Największą przyczyną rozprzestrzeniania się kału roztoczy w pokoju jest kaloryfer. Należy go myć i odkurzać regularnie za pomocą płynów do kurzu redukujących roztocza. Specjalne i tanie długie szczotki do szorowania grzejnika to podstawa. Podłoga, ściany w okół jak i parapety regularnie szorowane. na grzejnik należy nałożyć nakładkę z blachy samoróbka, aby strumień ciepa nie rozprzestrzeniał roztoczy i kału.

Urządzenie do filtrowania powietrza z filtrem heppa i bardzo ważne nawilżacz powietrza z jonizatorem.

Pościel i poduszki z poliestru. Niestety nie oddycha, ale za to nie przepuszcza kału roztoczy w głąb poduszek, kolder i materaca i/lub antyalergiczne poduszki i kołdry = antyalergiczne materace z pposzewkami na materac.

spreje do popryskania pokoju stosowane raz na 6 miesiecy, można kupić na allegro.

2 Ostatnio edytowany przez Monika26 (2019-01-05 20:29:29)

Odp: alergia na roztocza - najważniejsze kroki

a do powyższego Akupunktura razem z płukaniem zatok zestawami z apteki dwa razy dziennie min przez trzy miesiące, ciężkie alegrie nawet do sześciu miesięcy, choroby neurologiczne pond 6 miesięcy płukania, co to daje:
- leczy stany zapalne w zatokach
- przywraca ruchliwość rzęsek odpowiedzialnych za wydalanie zawiesin w zatokach
- zmniejsza krwawienie ze ścianek zatok
- zmniejsza niewłaściwą aktywność komórek wystrzeliwujących histaminę i pozostałe związki wywołujące reakcje alergiczne
- leczy neuro ruchliwość zakończeń nerwowych w zatokach
- zmniejsza stany zapalne i porażenie nerwu trójdzielnego twarzy
- zmniejsz opuchliznę twarzy
- zmniejsza opuchliznę powiek - "powiększa" oczy
- cera staje się błyszcząca
- i wiele więcej

3

Odp: alergia na roztocza - najważniejsze kroki

Zamówiłam sobie ostatnio przez internet Allergoff Spray, słyszałam, że przy alergii na roztocza sprawdza się świetnie. Wielki plus za to, że jest po prosty wygodny w użyciu, szybko popsikałam wszelkie miejsca typu materace w sypialniach, meble tapicerowane itp. Ogromnym zaskoczeniem było dla mnie to, że efekty były właściwie od razu. Objawy alergii faktycznie zostały zmniejszone, chyba to, że przyjmujemy mniej leków mówi samo za siebie;)

4 Ostatnio edytowany przez jamka3 (2019-04-10 00:03:25)

Odp: alergia na roztocza - najważniejsze kroki

Dlatego każdy alergik powinien mieć w domu oczyszczacz. I umieszczać go przy kaloryferze, wszystkie roztocza dzięki temu wylądują  w filtrze. Rzeczywiście wcześniej jak patrzyłam pod światło to tego kurzu było mnóstwo latającego przy grzejniku szczególnie. A jak kupiłam z pomocą tej strony oczyszczacz powietrza https://wybierzoczyszczacz.pl/ to skończyło się, kurz nie lata, praktycznie się nie osadza na meblach. Najlepszy mój zakup jak na razie, wcale majątku nie wydałam też muszę podkreślić. I tańsze modele dobre można znaleźć.

5

Odp: alergia na roztocza - najważniejsze kroki

Ja również uważam że oczyszczacz to super sprawa, szczególnie jeżeli mamy w domu alergika.
Akurat padło na moją córkę, która jest uczulona na kurz. Początkowo stosowaliśmy różne środki odczulające, zalecane oczywiście przez lekarza, jedynie na co one wpłynęły to na grubość portfela. Oczyszczacz mamy już ponad rok i nie żałuję tej wydanej złotówki.
loveair.pl/inspiracje/czy-oczyszczacz-powietrza-jest-potrzebny
Tutaj jest to super wyjaśnione, dlaczego właśnie takie coś działa i na co zwrócić uwagę przy zakupie.
Warto zapytam o opinię również swojego lekarza, jeżeli nie jesteśmy pewni czy takie urządzenia mają sens. smile

6

Odp: alergia na roztocza - najważniejsze kroki

Marysiek napisał/a:

Ja również uważam że oczyszczacz to super sprawa, szczególnie jeżeli mamy w domu alergika.
Akurat padło na moją córkę, która jest uczulona na kurz. Początkowo stosowaliśmy różne środki odczulające, zalecane oczywiście przez lekarza, jedynie na co one wpłynęły to na grubość portfela. Oczyszczacz mamy już ponad rok i nie żałuję tej wydanej złotówki.
loveair.pl/inspiracje/czy-oczyszczacz-powietrza-jest-potrzebny
Tutaj jest to super wyjaśnione, dlaczego właśnie takie coś działa i na co zwrócić uwagę przy zakupie.
Warto zapytam o opinię również swojego lekarza, jeżeli nie jesteśmy pewni czy takie urządzenia mają sens. smile

Ooooo właśnie takiego czegoś szukałam! <3
Dzięęęęękiiii za podesłanie :3

7

Odp: alergia na roztocza - najważniejsze kroki

Może coś zainteresuję Was z naszych produktów. Zawsze możesz do nas zajrzeć i zobaczyć czy to nie jest to rozwiązanie, którego szukasz - pomożemy smile Oczyszczacz powietrza na 60m2, roboty automatyczne i cyklonowe z lampą UV. Zapraszamy smile zespół mamibot.tech

8

Odp: alergia na roztocza - najważniejsze kroki

Mam oczyszczacz powietrza z sharpa już dość dłuzszy czas, dokładnie kcd 40 euw. Bardzo dobrze oczyszcza i nawilża powietrze. A kupiłam go na goodair.pl, Trafiłam tez na promocje wink I na tą 5 letnią gwarancję

9

Odp: alergia na roztocza - najważniejsze kroki

Ja mam sharpa z loveair i sprawdza się rewelacyjnie. Dziala caly czas w salonie a na noc przestawiamy go sobie do sypialni.
loveair.pl/oczyszczacz/sharp-kc-d40euw

10 Ostatnio edytowany przez Walewska (2019-05-14 13:57:17)

Odp: alergia na roztocza - najważniejsze kroki

Polecam zastanowić sie nad kołdrą z alpaki. Runo to jest wprost wymarzone dla astmatyków i alergików, gdyż nie zatrzymuje wilgoci. Nie klapnie bo jest bardzo puszyste Dzięki swojej strukturze uniemożliwia także rozwój roztoczy. Jest zalecane przez lekarzy. Ponadto zapewnia utrzymanie stałej temperatury ciała, dostosowując swoje termoregulacyjne właściwości do śpiącego. Tak wieć bedziecie mogli wyspać się o wiele wygodniej. Kołder takich polecam poszukać w sklepie:
www.podpierzyna.com/pol_m_MARKI_m_MyAlpaca-2178.html
Mają tam spory wybór.

Jest to jasne spora inwestycja, ale w łóżku spędza się praktycznie 1/3 swojego życia....

11 Ostatnio edytowany przez maltanka (2019-09-04 22:18:34)

Odp: alergia na roztocza - najważniejsze kroki

Przy roztoczach to się nie ujedzie bez oczyszczacza powietrza, zakup obowiązkowy. I polecam poszukać online, bo ceny są niższe nawet dodając koszty przesyłki. Łapcie Zdrovi.pl - bardzo dobry sklep, z dużym wyborem oczyszczaczy od tych klasycznych po bardziej bajeranckie smile

msadvertising.pl

12 Ostatnio edytowany przez Catelyn (2019-10-24 12:04:04)

Odp: alergia na roztocza - najważniejsze kroki

Wybór odpowiedniej pościeli faktycznie może mieć spory wybór jeśli chodzi o to jak się czujemy. Takie pościele powinny posiadac odpowiedni certyfikat,  który potwierdza, iż wybrany produkt jest ekologiczny i bezpieczny dla ciała, ponieważ nie posiada szkodliwych barwników, pestycydów, a także posiada pH o wartości ludzkiej skóry. Taką pościel można bez obaw wykorzystać także w sypialni najmłodszych.  Najlepszym materiałem tutaj jest bawełna, która wykazuje właściwości antyalergiczne.
Obecnie dobre promocje na pościele ma ten sklep:
https://poscielone.pl/promocje

Jeśli szukalibyście ładnego modelu, polecam sobie zajrzeć. Fajne są wzory graficzne
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTEgxexzVh0Oi27-AsR2ylP1VLhqNPBlG-___nnCNKAbd_EnO4u