1

Temat: Zabieg lifting capillar do wlosow opinie

Czytalam ostatnio o tym zabiegu, podobno dziala jak keratynowe prostowanie tylko ze efekt trzyma sie troche krocej. A wlasnie takiego czegos bym potrzebowala, bo ta keratyna to troche dla mnie za droga i nie mam glowy do tego za bardzo. Robilyscie cos takiego sobie moze??warto?

2

Odp: Zabieg lifting capillar do wlosow opinie

Hmm, brzmi ciekawie. Też bym sobie zafundowała takie odżywienie włosków, bo chciałabym, żeby lepiej wyglądały w sylwestra, na imprezki karnawałowe.

3

Odp: Zabieg lifting capillar do wlosow opinie

Ja takie cos mialam robione w grudniu. Fajny zabieg, nie trwa jakos dlugo, nakladaja ci szampon, potem balsam. Ogolnie to efekt jest wlasnie taki ze masz ladne, gladkie wlosy, nie pusza sie, sa miekkie itd.

4

Odp: Zabieg lifting capillar do wlosow opinie

O, to właśnie takie coś by mi chodziło. I jak teraz twoje wlosy wyglądają? Jak długo fryzjer mówił, że będziesz mieć efekty?? Za ile planujesz powtórzyć ten zabieg?

5

Odp: Zabieg lifting capillar do wlosow opinie

Wiesz co, jak na razie nadal wygladaja bardzo ladnie i nie mam juz takich trudnosci w ich rozczesywaniu po myciu czy nawet w takim porannym czesaniu, co mnie bardzo cieszy. Wlasciwie wystarczy, ze je przeczesze rano szczotka i jest OK. Fryzjer mowil, ze do kilku myć wlosy beda tak wygladac. Mysle, ze to dobry sposob, zeby odżywic wloski i poprawic ich wyglad na przyklad przed jakas imprezka smile ja sobie zrobilam go na swieta smile

6

Odp: Zabieg lifting capillar do wlosow opinie

A słyszałyście o Botohair? To też zabieg kosmetykami z Inoaru. Nie wiem tylko jaka dokładnie jest różnica między Botohairem a lifing capillar?

7

Odp: Zabieg lifting capillar do wlosow opinie

Hilary999 napisał/a:

A słyszałyście o Botohair? To też zabieg kosmetykami z Inoaru. Nie wiem tylko jaka dokładnie jest różnica między Botohairem a lifing capillar?


ja wlasnie botohair sobie zrobilam. nie mialam tego linftingu capillar robionego, wiec nie jestem w stanie ich porownac. wiem jedynie, ze botohair trzyma sie na wlosach jakos do dwoch miesiecy. wiec chyba kwestia trwalosci efektu. smile

8

Odp: Zabieg lifting capillar do wlosow opinie

Tak jak keratyna, czyli z Inoaru. Mysle, ze ich sklad jest bardzo dobry i przyjazny włosom po takim zabiegu. Dobra jest na przykład seria Herbal Solution albo Duo Help.

9

Odp: Zabieg lifting capillar do wlosow opinie

zabiegi sa dobre, warto na nie chodzi raz na jakis czas, bo dobrze wzmacniaja wlosy. moj ostatni to Botohair. Bardzo ladnie nawilzyl mi wlosy i fryzjerka moowila, ze efekt utrzyma sie okolo dwa mieiace